Szamba betonowe Ryn

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej działalności. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, ale również transportowaniem, wykonywaniem wykopów pod komorę i instalacją. Posiadamy własną flotę, dlatego wykonanie usług montażowych w odległym rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje wyroby, zwłaszcza gdy inwestor wybierze prace kompleksowe, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie zatrudnienie szybkiej firmy, która poradzi sobie z pracami montażu szamba w ekspresowym czasie. Dlatego też swoim klientom polecamy pełne usługi związane z budową szamba, gdyż to oszczędność czasu oraz funduszy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo zadowoleni z nowego zbiornika, więc z przyjemnością doradzamy w zakresie wyboru odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Ryn

Producent szamb ceny Ryn

Nasze ceny zależne są od rozmiaru szamba i jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają opcję rzadszego wylewania szamba, ponieważ część nieczystości daje się filtrować i wylewać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie gdy nie ma możliwości legalnego wkopania szamba dwukomorowego. Należy wiedzieć, że odprowadzanie ścieków na pole jest karalne grzywną. Należy więc kupić taki rodzaj szamba, który pozwoli na rzadkie wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Możemy dotransportować zamówiony prefabrykat na teren odbiorcy na dowolną odległość. Dalsze odległości będą jednak wiązać się z większym kosztem usługi. Wspieramy w profesjonalnym poradnictwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, jaki typ zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej wybierany rodzaj. Specjalny, gruby beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza ściankę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Ścieki to prawdopodobne ogromne zanieczyszczenie toksykologiczne, dlatego istnieją rygorystyczne zasady ich budowania. Nasze szamba produkowane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ochrony środowiska, a przy tym są trwałe i potrafią funkcjonować wiele dziesiątek lat. Stosujemy innowacyjne narzędzia do produkcji zbiorników i posiadamy specjalne certyfikaty zaświadczające jakość swoich produktów. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak wybrać właściwą pojemność zbiornika zależnie od liczby mieszkańców i potencjalnej objętości nieczystości, jaką każdy z nich wytwarza.