Szamba betonowe Sępopol

Budowa domu to zaawansowane przedsięwzięcie, w którym ważne jest wykorzystanie nowoczesnych technologii gwarantujących bezawaryjne użytkowanie. Jako producent szamb zapewniamy budowę szamb, które wypełniają niezbędne normy wymagane przepisami. Do budowy szamb wykorzystujemy surowce od certyfikowanych dostawców. Troszczymy się o stosowanie najnowocześniejszych technik produkcji, aby nasze szamba betonowe były mocne i nieprzeciekające. Ich zwarta struktura to główny element świadczący o wytrzymałości produktu. Beton to od dawna wykorzystywany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować aż setki lat! Szambo betonowe to jednorazowy koszt, do jakiego trzeba doliczyć również koszty eksploatacji. Standardowo buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości pozwalającym na wylewanie szamba raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną konstrukcję i wymagają częstszego opróżniania aniżeli dwukomorowe o identycznej łącznej wielkości. Zobacz naszą propozycję najtrwalszych szamb!

Szamba betonowe Sępopol

Szambo betonowe Sępopol

Nasze zbiorniki betonowe to pewność atrakcyjnej ceny oraz najwyższej wodoszczelności. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu pojemnościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością zrealizujemy dla Ciebie także zbiorniki o niestandardowych wymiarach, najlepiej dopasowanych do wymagań konkretnej działki oraz liczby domowników, którzy będą używali kanalizacji. Zobacz nasz cennik i upewnij się, że budowa zbiornika to prawidłowa inwestycja. Najlepszym rozwiązaniem będą szamba dwukomorowe. To pojemne pojemniki z betonu, które pomagają dzięki bakteriom oczyszczać części stałe z szamba i przepuszczać czystą wodę wprost do gruntu. Jeżeli nie wiesz, jakie szambo betonowe zakupić, skontaktuj się z naszym reprezentantem, który chętnie doradzi, jaki rodzaj szamba jest odpowiedni dla wymagań Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy szamba, które są gotowe do bezpośredniego wkopania w ziemi. Polecamy zamówić u nas także szambo z koparką, to jest kompleksową usługę wykopania wykopu pod szambo z montażem. Następnie ekipa wykwalifikowanych monterów podłączy szambo betonowe do kanalizacji i zakopie zbiornik. Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które cechują się długowiecznością lepszą niż plastikowe. Taki zbiornik pozwoli czerpać za darmo wodę z opadów i używać ją do nawadniania warzyw podczas suszy. Deszczówka doskonale nadaje się również do prac gospodarczych, takich jak czyszczenie chodnika albo auta. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów i kontaktu z pracownikiem, który doradzi, jaki zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Twoich potrzeb.