Szamba betonowe Susz

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej działalności. Trudnimy się ich produkcją, ale także transportowaniem, wykonywaniem wykopów pod szambo oraz montażem. Mamy własną koparkę, toteż realizacja usług instalacyjnych w odległym regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje wyroby, szczególnie gdy inwestor zamówi usługi kompleksowe, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie zatrudnienie szybkiej ekipy, która poradzi sobie z pracami wykopania szamba w krótkim tempie. Dlatego właśnie naszym odbiorcom proponujemy pełne prace związane z wykopaniem szamba, gdyż to zaoszczędzenie czasu oraz funduszy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z nowego zbiornika, dlatego chętnie udzielamy rad w zakresie wyboru właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Susz

Producent szamb ceny Susz

Nasze ceny zależne są od wielkości zbiornika i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają możliwość nie tak częstego wylewania szamba, ponieważ część ścieków daje się filtrować i wylewać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie gdy nie ma sposobności zgodnego z prawem wybudowania szamba dwukomorowego. Należy wiedzieć, że odprowadzanie nieczystości na podwórko jest karalne karą pieniężną. Trzeba zatem wybrać taki rodzaj szamba, który pozwoli na niezbyt częste opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Jesteśmy w stanie zawieźć wybrany zbiornik na działkę odbiorcy na każdą odległość. Dalsze odległości mogą jednak wiązać się z wyższym kosztem pracy. Pomagamy w fachowym doradztwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, który typ zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej wybierany typ. Odpowiedni, gęsty beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. nie wydostają się poza wpływają do wód gruntowych. Szambo to potencjalne ogromne zanieczyszczenie toksykologiczne, toteż istnieją rygorystyczne zasady ich montowania. Nasze zbiorniki wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ekologii, a przy tym są wytrzymałe i mogą funkcjonować wiele dekad. Stosujemy nowoczesne technologie do budowy zbiorników i mamy specjalne certyfikaty potwierdzające jakość swoich wyrobów. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który podpowie, jak wybrać odpowiednią pojemność zbiornika w zależności od liczby domowników i potencjalnej objętości ścieków, jaką każdy z nich produkuje.