Szamba betonowe Szczytno

Budowa domu to zaawansowane wyzwanie, w którym ważne jest stosowanie innowacyjnych technologii gwarantujących wieloletnie użytkowanie. Jako producent szamb oferujemy produkcję zbiorników, które spełniają wszelkie normy wymagane przepisami. Do produkcji szamb wykorzystujemy produkty od najlepszych dostawców. Dbamy o wykorzystanie zaawansowanych technologii wytwarzania, aby nasze szamba betonowe okazały się mocne i nieprzeciekające. Ich solidna struktura to najważniejszy czynnik świadczący o wysokiej klasie produktu. Beton to od lat stosowany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać aż setki lat! Szambo betonowe to jednokrotny koszt, do którego należy dołożyć również cenę asenizacji. Zazwyczaj buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze umożliwiającym wylewanie szamba raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają prostszą budowę i wymagają częstszego opróżniania niż dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Zobacz naszą propozycję najlepszych szamb!

Szamba betonowe Szczytno

Szambo betonowe Szczytno

Nasze zbiorniki betonowe to pewność atrakcyjnej ceny oraz wysokiej trwałości. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu pojemnościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością zrealizujemy dla Ciebie również prefabrykaty o niestandardowych wielkościach, specjalnie dopasowanych do potrzeb Twojej działki oraz ilości domowników, którzy będą korzystali z kanalizacji. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że realizacja szamba to prawidłowa decyzja. Najlepszym rozwiązaniem są szamba dwukomorowe. To pojemne pojemniki z betonu, które pomagają dzięki drobnoustrojom oczyszczać części stałe z szamba i przepuszczać czystą wodę prosto do gruntu. Jeśli nie wiesz, jakie szambo betonowe zakupić, skontaktuj się z naszym reprezentantem, który chętnie podpowie, jaki typ szamba będzie odpowiedni dla potrzeb Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy szamba, które są przygotowane do bezpośredniego zakopania w ziemi. Możesz zlecić u nas również szambo z koparką, czyli kompleksową usługę przygotowania dołu pod szambo z montażem. Później zespół wykwalifikowanych instalatorów zainstaluje szambo betonowe do odpływu i zakopie zbiornik. Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które wyróżniają się wytrzymałością lepszą aniżeli plastikowe. Dobry pojemnik pozwoli czerpać za darmo wodę z deszczu i używać ją do nawadniania roślin podczas suszy. Woda doskonale nadaje się również do prac przydomowych, takich jak mycie podjaszdu albo auta. Zachęcamy do sprawdzenia naszych produktów i kontaktu z przedstawicielem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Twoich potrzeb.