Szamba betonowe Tolkmicko

Budowa domu to zaawansowane wyzwanie, w którym niezbędne jest wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań zapewniających długie użytkowanie. Jako producent szamb oferujemy tworzenie szamb, które spełniają niezbędne normy określone przepisami. Do produkcji zbiorników stosujemy surowce od sprawdzonych dostawców. Dbamy o stosowanie najnowocześniejszych technik wytwarzania, aby nasze szamba betonowe okazały się mocne i nieprzeciekające. Ich zwarta struktura to główny element świadczący o wytrzymałości produktu. Beton to od lat stosowany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować aż kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy koszt, do jakiego należy dołożyć również koszty asenizacji. Standardowo buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze umożliwiającym wylewanie ścieków raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną konstrukcję i wymagają częstszego wylewania niż dwukomorowe o identycznej łącznej wielkości. Sprawdź naszą ofertę najlepszych zbiorników!

Szamba betonowe Tolkmicko

Szambo betonowe Tolkmicko

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja atrakcyjnej ceny oraz wysokiej trwałości. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu pojemnościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią wykonamy dla was również prefabrykaty o niestandardowych wielkościach, specjalnie dostosowanych do wymagań konkretnej działki oraz liczby mieszkańców, którzy będą korzystali z kanalizacji. Przejrzyj nasz cennik i upewnij się, że budowa zbiornika to dobra decyzja. Najlepszym rozwiązaniem będą szamba dwukomorowe. To pojemne zbiorniki z betonu, które pozwalają dzięki drobnoustrojom filtrować cząstki stałe z szamba i przepuszczać czystą wodę wprost do ziemi. Jeśli nie masz pewności, które szambo betonowe zakupić, skonsultuj się z firmowym reprezentantem, który z przyjemnością doradzi, jaki rodzaj zbiornika będzie najlepszy dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy elementy, które są przygotowane do natychmiastowego wkopania w gruncie. Możesz zamówić u nas także szambo z koparką, czyli pełną usługę wykopania dołu pod szambo z montażem. Następnie ekipa doświadczonych instalatorów podłączy szambo betonowe do kanalizacji i zakopie zbiornik. Polecamy też zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które wyróżniają się długowiecznością lepszą niż plastikowe. Taki pojemnik pomoże czerpać za darmo wodę z deszczu i wykorzystywać ją do nawadniania roślin w czasie upałów. Woda świetnie nadaje się także do prac gospodarczych, na przykład czyszczenie podjaszdu lub samochodu. Zachęcamy do sprawdzenia naszych produktów i konsultacji z pracownikiem, który pomoże, który zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Twoich potrzeb.