Szamba betonowe Węgorzewo

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej działalności. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, lecz także dowożeniem, wykonywaniem dołów pod komorę i instalacją. Mamy własną koparkę, toteż realizacja usług instalacyjnych w dalekim regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje wyroby, zwłaszcza gdy klient wybierze prace kompletne, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla klienta zatrudnienie szybkiej ekipy, która upora się z usługami wykopania szamba w ekspresowym tempie. Dlatego też naszym klientom proponujemy pełne prace związane z budową zbiornika bezodpływowego, gdyż to oszczędność czasu oraz funduszy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z nowego szamba, dlatego chętnie udzielamy rad w zakresie kupna właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Węgorzewo

Producent szamb ceny Węgorzewo

Nasze ceny zależne są od pojemności zbiornika oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają możliwość nie tak częstego wylewania szamba, bo część nieczystości można oczyszczać i przesączać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie kiedy nie ma sposobności zgodnego z prawem wybudowania zbiornika dwukomorowego. Warto pamiętać, że odprowadzanie ścieków na podwórko jest zagrożone grzywną. Trzeba zatem kupić taki rodzaj szamba, który pozwoli na rzadkie wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Możemy zawieźć wybrany prefabrykat na teren klienta na każdą odległość. Dalsze odległości będą jednak wiązać się z większym kosztem usługi. Pomagamy w profesjonalnym doradztwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, który typ zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej zamawiany rodzaj. Specjalny, gęsty beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Ścieki to potencjalne duże zanieczyszczenie toksykologiczne, dlatego funkcjonują rygorystyczne reguły ich budowania. Nasze szamba budowane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ochrony środowiska, a przy okazji są wytrzymałe i mogą funkcjonować wiele dekad. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia do produkcji prefabrykatów i mamy odpowiednie certyfikaty zaświadczające jakość naszych produktów. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem, który doradzi, jak kupić odpowiednią wielkość zbiornika w zależności od liczby mieszkańców i uśrednionej ilości ścieków, którą każdy z nich wytwarza.