Szamba betonowe Zalewo

Realizacja domu to zaawansowane wyzwanie, w którym ważne jest wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań zapewniających wieloletnie użytkowanie. Jako producent szamb realizujemy budowę zbiorników, które spełniają wszelkie normy wymagane przepisami. Do produkcji zbiorników wykorzystujemy produkty od najlepszych producentów. Dbamy o stosowanie zaawansowanych technologii wytwarzania, aby nasze szamba betonowe były trwałe i wodoszczelne. Ich solidna budowa to główny czynnik mówiący o jakości produktu. Beton to od dawna stosowany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać nawet kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy wydatek, do jakiego trzeba doliczyć również cenę eksploatacji. Zazwyczaj instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze umożliwiającym wylewanie nieczystości raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną konstrukcję i wymagają częstszego opróżniania niż dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Zobacz naszą propozycję najlepszych zbiorników!

Szamba betonowe Zalewo

Szambo betonowe Zalewo

Nasze zbiorniki betonowe to pewność atrakcyjnej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością zrealizujemy dla Ciebie również prefabrykaty o niestandardowych wymiarach, najlepiej dopasowanych do potrzeb Twojej posesji oraz ilości domowników, którzy będą używali wody. Przejrzyj nasz cennik i przekonaj się, że budowa szamba to dobra decyzja. Najlepszym wyborem są szamba dwukomorowe. To duże zbiorniki z betonu, które pomagają dzięki drobnoustrojom filtrować elementy stałe z nieczystości i przepuszczać czystą wodę wprost do ziemi. Jeżeli nie masz pewności, które szambo betonowe wybrać, skonsultuj się z naszym reprezentantem, który z przyjemnością podpowie, jaki typ zbiornika będzie odpowiedni dla wymagań Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy szamba, które są gotowe do natychmiastowego wkopania w ziemi. Można zlecić u nas również szambo z koparką, czyli pełną usługę wykopania wykopu pod szambo z montażem. Później zespół doświadczonych monterów podłączy szambo betonowe do odpływu i zakopie zbiornik. Polecamy też zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które cechują się długowiecznością wyższą aniżeli z tworzywa. Taki pojemnik pomoże czerpać darmową wodę z deszczu i używać ją do podlewania roślin podczas upałów. Deszczówka doskonale nadaje się również do prac gospodarczych, takich jak mycie kostki albo samochodu. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów i konsultacji z przedstawicielem, który pomoże, jaki zbiornik betonowy na szambo będzie najlepszy dla Waszych potrzeb.