Szamba betonowe Bojanowo

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej działalności. Zajmujemy się ich produkcją, lecz także transportowaniem, wykonywaniem wykopów pod komorę oraz montażem. Mamy własną koparkę, toteż realizacja usług instalacyjnych w odległym rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze usługi, szczególnie gdy klient zamówi usługi kompletne, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla klienta zatrudnienie szybkiej ekipy, która upora się z usługami wykopania zbiornika w krótkim czasie. Dlatego też naszym odbiorcom proponujemy pełne prace związane z budową zbiornika bezodpływowego, ponieważ to zaoszczędzenie energii oraz pieniędzy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo zadowoleni z wybudowanego szamba, dlatego z przyjemnością doradzamy w zakresie wyboru właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Bojanowo

Producent szamb ceny Bojanowo

Nasze ceny uzależnione są od wielkości zbiornika oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają opcję nie tak częstego wylewania szamba, ponieważ część nieczystości można oczyszczać i wylewać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza gdy nie ma sposobności zgodnego z prawem wkopania zbiornika dwukomorowego. Należy pamiętać, że odprowadzanie nieczystości na pole jest karalne grzywną. Trzeba zatem kupić taki rodzaj szamba, który pozwoli na rzadkie wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Potrafimy zawieźć zamówiony zbiornik na teren odbiorcy na każdą odległość. Dalsze odległości mogą jednak łączyć się z większym kosztem usługi. Pomagamy w fachowym doradztwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, który rodzaj szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej wybierany typ. Odpowiedni, gęsty beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. nie wydostają się poza wpływają do wód gruntowych. Ścieki to potencjalne ogromne zagrożenie biologiczne, toteż istnieją rygorystyczne zasady ich montowania. Nasze szamba produkowane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ochrony środowiska, a przy tym są wytrzymałe i mogą służyć wiele dekad. Stosujemy innowacyjne technologie do produkcji zbiorników i posiadamy odpowiednie zaświadczenia potwierdzające jakość swoich produktów. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem, który podpowie, jak kupić właściwą pojemność zbiornika w zależności od liczby mieszkańców i potencjalnej objętości nieczystości, którą każdy z nich produkuje.