Szamba betonowe Borek Wielkopolski

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej działalności. Trudnimy się ich produkcją, ale także dowożeniem, robieniem dołów pod komorę i montażem. Mamy swoją koparkę, toteż wykonanie usług montażowych w odległym regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze usługi, zwłaszcza gdy inwestor zamówi usługi kompleksowe, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla klienta znalezienie szybkiej ekipy, która poradzi sobie z pracami wykopania szamba w ekspresowym tempie. Dlatego też swoim klientom polecamy pełne usługi związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, ponieważ to zaoszczędzenie czasu oraz funduszy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni zadowoleni z nowego szamba, dlatego z przyjemnością doradzamy w zakresie wyboru właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Borek Wielkopolski

Producent szamb ceny Borek Wielkopolski

Nasze ceny uzależnione są od wielkości szamba i jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają opcję rzadszego wylewania szamba, bo część ścieków daje się oczyszczać i przesączać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie kiedy nie ma sposobności zgodnego z prawem wybudowania szamba dwukomorowego. Należy pamiętać, że wylewanie nieczystości na pole jest karalne karą pieniężną. Należy zatem wybrać taki typ szamba, który pozwoli na niezbyt częste wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Jesteśmy w stanie dotransportować zamówiony zbiornik na teren odbiorcy na każdą odległość. Większe trasy będą jednak wiązać się z większym kosztem usługi. Wspieramy w fachowym doradztwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, jaki rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej zamawiany typ. Specjalny, gruby beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza ściankę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Ścieki to potencjalne ogromne zanieczyszczenie biologiczne, dlatego istnieją rygorystyczne zasady ich budowania. Nasze szamba wykonywane są z betonu, który spełnia wymagania w sprawie ochrony środowiska, a przy tym są trwałe i mogą służyć wiele dekad. Stosujemy nowoczesne technologie do budowy zbiorników i posiadamy specjalne certyfikaty zaświadczające jakość naszych wyrobów. Zachęcamy do kontaktu z naszym reprezentantem, który podpowie, jak kupić odpowiednią wielkość szamba w zależności od liczby mieszkańców i potencjalnej objętości ścieków, jaką każdy z nich wytwarza.