Szamba betonowe Buk

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej firmy. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, lecz również dowożeniem, robieniem wykopów pod komorę i instalacją. Mamy własną koparkę, toteż realizacja usług instalacyjnych w dalekim rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze usługi, zwłaszcza gdy inwestor zamówi prace kompleksowe, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie zatrudnienie szybkiej ekipy, która poradzi sobie z pracami wykopania zbiornika w ekspresowym czasie. Dlatego też naszym klientom polecamy kompleksowe prace związane z budową szamba, gdyż to zaoszczędzenie czasu oraz funduszy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z nowego zbiornika, więc z przyjemnością udzielamy rad w zakresie kupna właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Buk

Producent szamb ceny Buk

Nasze ceny uzależnione są od rozmiaru zbiornika i jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają opcję nie tak częstego opróżniania szamba, ponieważ część ścieków można oczyszczać i przesączać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie gdy nie ma możliwości zgodnego z prawem wybudowania szamba dwukomorowego. Należy pamiętać, że wylewanie ścieków na pole jest karalne grzywną. Należy więc wybrać taki rodzaj szamba, który umożliwi niezbyt częste opróżnianie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Możemy dotransportować zamówiony zbiornik na teren odbiorcy na każdą odległość. Większe trasy będą jednak łączyć się z wyższym kosztem pracy. Wspieramy w profesjonalnym poradnictwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, jaki typ szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej zamawiany typ. Odpowiedni, gruby beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Ścieki to potencjalne duże zagrożenie toksykologiczne, dlatego funkcjonują rygorystyczne reguły ich budowania. Nasze zbiorniki produkowane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ochrony środowiska, a przy tym są wytrzymałe i potrafią służyć wiele dziesiątek lat. Stosujemy innowacyjne narzędzia do budowy prefabrykatów i posiadamy specjalne certyfikaty potwierdzające jakość swoich produktów. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który podpowie, jak wybrać właściwą pojemność szamba zależnie od liczby domowników i uśrednionej objętości nieczystości, jaką każdy z nich wytwarza.