Szamba betonowe Chocz

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej działalności. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, ale również dowożeniem, wykonywaniem dołów pod komorę oraz instalacją. Posiadamy własną koparkę, dlatego realizacja prac instalacyjnych w odległym regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje wyroby, zwłaszcza gdy klient wybierze usługi kompletne, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla klienta znalezienie szybkiej firmy, która upora się z usługami montażu zbiornika w krótkim tempie. Dlatego właśnie naszym klientom proponujemy pełne prace związane z budową szamba, gdyż to oszczędność energii oraz funduszy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni zadowoleni z wybudowanego zbiornika, dlatego chętnie doradzamy w kwestii kupna odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Chocz

Producent szamb ceny Chocz

Nasze ceny zależne są od pojemności szamba oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają opcję nie tak częstego opróżniania szamba, ponieważ część nieczystości daje się filtrować i przesączać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza gdy nie ma sposobności zgodnego z prawem wybudowania zbiornika dwukomorowego. Należy pamiętać, że odprowadzanie nieczystości na pole jest zagrożone grzywną. Trzeba więc kupić taki rodzaj szamba, który umożliwi niezbyt częste wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Potrafimy zawieźć zamówiony prefabrykat na teren odbiorcy na dowolną odległość. Dalsze odległości będą jednak wiązać się z większym kosztem pracy. Pomagamy w profesjonalnym doradztwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, który rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej zamawiany typ. Odpowiedni, gęsty beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. nie ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Ścieki to potencjalne ogromne zanieczyszczenie biologiczne, dlatego istnieją rygorystyczne przepisy ich budowania. Nasze zbiorniki wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ekologii, a przy tym są trwałe i mogą służyć wiele dekad. Wykorzystujemy nowoczesne technologie do produkcji zbiorników i posiadamy specjalne certyfikaty potwierdzające jakość swoich produktów. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak wybrać odpowiednią wielkość szamba zależnie od liczby mieszkańców i uśrednionej ilości nieczystości, jaką każdy z nich wytwarza.