Szamba betonowe Chodzież

Budowa domu to zaawansowane wyzwanie, w którym ważne będzie wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań zapewniających bezawaryjne korzystanie. Jako producent szamb realizujemy tworzenie szamb, które wypełniają niezbędne normy określone przepisami. Do budowy zbiorników stosujemy materiały od certyfikowanych producentów. Troszczymy się o wykorzystanie najnowocześniejszych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe były trwałe i nieprzeciekające. Ich solidna struktura to główny czynnik mówiący o wytrzymałości produktu. Beton to od lat wykorzystywany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać aż kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy wydatek, do jakiego trzeba doliczyć również koszty eksploatacji. Zazwyczaj instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze umożliwiającym wylewanie ścieków raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną konstrukcję i potrzebują częstszego opróżniania niż dwukomorowe o takiej samej łącznej wielkości. Zobacz naszą ofertę najtrwalszych szamb!

Szamba betonowe Chodzież

Szambo betonowe Chodzież

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja najlepszej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością wykonamy dla was także zbiorniki o niestandardowych wymiarach, najlepiej dostosowanych do potrzeb Twojej posesji oraz ilości domowników, którzy będą używali wody. Przejrzyj nasz cennik i upewnij się, że realizacja szamba to prawidłowa inwestycja. Najlepszym rozwiązaniem są szamba dwukomorowe. To pojemne pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki bakteriom filtrować cząstki stałe z nieczystości i wylewać czystą wodę prosto do ziemi. Jeśli nie masz pewności, które szambo betonowe wybrać, skonsultuj się z naszym przedstawicielem, który z przyjemnością podpowie, jaki rodzaj szamba będzie odpowiedni dla potrzeb Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy szamba, które są przygotowane do natychmiastowego wkopania w ziemi. Można zlecić u nas także szambo z koparką, to jest kompleksową usługę wykopania wykopu pod szambo z montażem. Później zespół doświadczonych instalatorów podłączy szambo betonowe do kanalizacji i zasypie zbiornik. Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które cechują się wytrzymałością wyższą aniżeli plastikowe. Dobry pojemnik pozwoli pozyskać za darmo wodę z deszczu i używać ją do nawadniania kwiatów w czasie upałów. Woda świetnie nadaje się również do prac gospodarczych, na przykład mycie chodnika albo auta. Zachęcamy do sprawdzenia naszych realizacji i kontaktu z pracownikiem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo jest odpowiedni dla Waszych potrzeb.