Szamba betonowe Czempiń

Budowa domu to skomplikowane przedsięwzięcie, w którym istotne jest stosowanie nowoczesnych rozwiązań zapewniających bezawaryjne korzystanie. Jako producent szamb zapewniamy budowę szamb, które spełniają niezbędne normy określone przepisami. Do produkcji szamb wykorzystujemy produkty od sprawdzonych producentów. Troszczymy się o stosowanie zaawansowanych technologii wytwarzania, aby nasze szamba betonowe były mocne i wodoszczelne. Ich solidna budowa to główny element mówiący o wysokiej klasie produktu. Beton to od dawna stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać nawet setki lat! Szambo betonowe to jednorazowy wydatek, do którego należy dołożyć jeszcze cenę asenizacji. Zazwyczaj instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności pozwalającym na opróżnianie nieczystości raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają prostszą budowę i potrzebują częstszego wylewania niż dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Sprawdź naszą ofertę najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Czempiń

Szambo betonowe Czempiń

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja atrakcyjnej ceny oraz wysokiej trwałości. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią wykonamy dla Ciebie również prefabrykaty o niestandardowych pojemnościach, specjalnie dostosowanych do wymagań konkretnej działki oraz ilości domowników, którzy będą używali wody. Zobacz nasz cennik i upewnij się, że realizacja szamba to korzystna decyzja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem będą szamba dwukomorowe. To pojemne zbiorniki z betonu, które pozwalają dzięki bakteriom oczyszczać części stałe z nieczystości i przepuszczać oczyszczoną wodę prosto do ziemi. Jeśli nie wiesz, jakie szambo betonowe zakupić, skontaktuj się z firmowym przedstawicielem, który chętnie doradzi, jaki rodzaj zbiornika będzie najlepszy dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy prefabrykaty, które są gotowe do bezpośredniego wkopania w gruncie. Można zlecić u nas także szambo z koparką, czyli pełną usługę wykopania dołu pod szambo z montażem. Później ekipa wykwalifikowanych monterów przyłączy szambo betonowe do odpływu i zasypie zbiornik. Polecamy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które wyróżniają się długowiecznością wyższą niż plastikowe. Dobry zbiornik pozwoli czerpać darmową wodę z deszczu i wykorzystywać ją do podlewania roślin w czasie suszy. Woda doskonale nadaje się również do prac przydomowych, na przykład mycie chodnika lub samochodu. Zapraszamy do sprawdzenia naszych produktów i konsultacji z pracownikiem, który pomoże, jaki zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Waszych potrzeb.