Szamba betonowe Czerniejewo

Budowa domu to skomplikowane wyzwanie, w którym ważne będzie stosowanie nowoczesnych rozwiązań zapewniających długie użytkowanie. Jako producent szamb oferujemy tworzenie zbiorników, które spełniają wszelkie normy wymagane przepisami. Do produkcji szamb stosujemy produkty od najlepszych producentów. Dbamy o wykorzystanie najnowocześniejszych technik wytwarzania, aby nasze szamba betonowe były solidne i wodoszczelne. Ich solidna budowa to najważniejszy element świadczący o wysokiej klasie produktu. Beton to od lat stosowany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać aż kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy koszt, do którego należy doliczyć jeszcze koszty asenizacji. Zazwyczaj buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności umożliwiającym wylewanie ścieków raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i wymagają częstszego opróżniania aniżeli dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Zobacz naszą ofertę najlepszych szamb!

Szamba betonowe Czerniejewo

Szambo betonowe Czerniejewo

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja najlepszej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych wielkościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością wykonamy dla was także zbiorniki o niestandardowych pojemnościach, najlepiej dopasowanych do wymagań konkretnej posesji oraz liczby mieszkańców, którzy będą korzystali z kanalizacji. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że budowa szamba to dobra inwestycja. Najlepszym wyborem będą szamba dwukomorowe. To duże pojemniki z betonu, które pomagają dzięki bakteriom oczyszczać cząstki stałe z szamba i przepuszczać oczyszczoną wodę prosto do gruntu. Jeśli nie masz pewności, jakie szambo betonowe wybrać, skontaktuj się z firmowym reprezentantem, który z przyjemnością podpowie, jaki typ szamba będzie najlepszy dla potrzeb Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy szamba, które są przygotowane do bezpośredniego wkopania w ziemi. Możesz zlecić u nas również szambo z koparką, to jest kompleksową usługę wykopania dołu pod szambo z montażem. Następnie ekipa doświadczonych instalatorów zainstaluje szambo betonowe do kanalizacji i zasypie zbiornik. Proponujemy też zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które wyróżniają się długowiecznością lepszą aniżeli z tworzywa. Taki pojemnik pomoże czerpać darmową wodę z opadów i wykorzystywać ją do nawadniania roślin w czasie upałów. Woda świetnie nadaje się również do prac gospodarczych, takich jak mycie chodnika lub auta. Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji i konsultacji z przedstawicielem, który doradzi, jaki zbiornik betonowy na szambo będzie odpowiedni dla Waszych potrzeb.