Szamba betonowe Dąbie

Budowa domu to skomplikowane przedsięwzięcie, w którym istotne jest stosowanie innowacyjnych technologii gwarantujących wieloletnie użytkowanie. Jako producent szamb zapewniamy budowę szamb, które wypełniają wszelkie normy wymagane przepisami. Do budowy szamb stosujemy produkty od najlepszych dostawców. Dbamy o stosowanie najnowocześniejszych technologii wytwarzania, aby nasze szamba betonowe były mocne i wodoszczelne. Ich zwarta struktura to najważniejszy czynnik mówiący o wysokiej klasie wyrobu. Beton to od dawna stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować nawet kilkaset lat! Szambo betonowe to jednokrotny koszt, do jakiego trzeba doliczyć jeszcze cenę opróżniania. Standardowo instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności pozwalającym na wylewanie szamba raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną konstrukcję i wymagają częstszego wylewania aniżeli dwukomorowe o takiej samej łącznej wielkości. Sprawdź naszą propozycję najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Dąbie

Szambo betonowe Dąbie

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja atrakcyjnej ceny oraz wysokiej trwałości. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią zrealizujemy dla Ciebie także prefabrykaty o niestandardowych wymiarach, specjalnie dostosowanych do wymagań Twojej działki oraz ilości mieszkańców, którzy będą korzystali z kanalizacji. Zobacz nasz cennik i upewnij się, że realizacja szamba to prawidłowa decyzja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem są szamba dwukomorowe. To pojemne pojemniki z betonu, które pomagają dzięki bakteriom oczyszczać cząstki stałe z nieczystości i wylewać czystą wodę wprost do gruntu. Jeśli nie masz pewności, jakie szambo betonowe zakupić, skonsultuj się z firmowym przedstawicielem, który chętnie doradzi, jaki typ zbiornika jest najlepszy dla wymagań Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy elementy, które są przygotowane do bezpośredniego zakopania w gruncie. Polecamy zlecić u nas również szambo z koparką, to jest kompleksową usługę przygotowania dołu pod szambo z montażem. Następnie ekipa doświadczonych monterów zainstaluje szambo betonowe do odpływu i zasypie zbiornik. Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które cechują się długowiecznością lepszą niż plastikowe. Dobry pojemnik pomoże pozyskać darmową wodę z deszczu i wykorzystywać ją do nawadniania roślin podczas upałów. Deszczówka doskonale nadaje się również do prac przydomowych, na przykład czyszczenie podjaszdu albo auta. Zachęcamy do sprawdzenia naszych produktów i kontaktu z pracownikiem, który pomoże, jaki zbiornik betonowy na szambo będzie najlepszy dla Twoich potrzeb.