Szamba betonowe Dobra

Budowa domu to skomplikowane wyzwanie, w którym ważne będzie stosowanie innowacyjnych technologii gwarantujących wieloletnie korzystanie. Jako producent szamb oferujemy produkcję zbiorników, które spełniają niezbędne normy wymagane przepisami. Do budowy szamb stosujemy materiały od sprawdzonych producentów. Troszczymy się o wykorzystanie najnowocześniejszych technik produkcji, aby nasze szamba betonowe okazały się solidne i wodoszczelne. Ich zwarta budowa to najważniejszy element mówiący o wytrzymałości wyrobu. Beton to od lat stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać nawet setki lat! Szambo betonowe to jednorazowy wydatek, do jakiego należy doliczyć jeszcze cenę asenizacji. Zazwyczaj instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze pozwalającym na wylewanie szamba raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną budowę i potrzebują częstszego opróżniania aniżeli dwukomorowe o identycznej łącznej wielkości. Sprawdź naszą ofertę najtrwalszych szamb!

Szamba betonowe Dobra

Szambo betonowe Dobra

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja najlepszej ceny oraz najwyższej trwałości. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych wielkościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią wykonamy dla Ciebie również prefabrykaty o niezwykłych wielkościach, specjalnie dostosowanych do wymagań konkretnej działki oraz liczby domowników, którzy będą używali wody. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że realizacja szamba to prawidłowa decyzja. Najlepszym wyborem są szamba dwukomorowe. To duże zbiorniki z betonu, które pozwalają dzięki bakteriom oczyszczać cząstki stałe z nieczystości i przepuszczać oczyszczoną wodę wprost do gruntu. Jeśli nie wiesz, jakie szambo betonowe zakupić, skontaktuj się z firmowym przedstawicielem, który chętnie doradzi, jaki typ szamba będzie najlepszy dla wymagań Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy prefabrykaty, które są gotowe do natychmiastowego wkopania w gruncie. Można zlecić u nas także szambo z koparką, to jest pełną usługę przygotowania wykopu pod szambo z montażem. Następnie ekipa doświadczonych monterów przyłączy szambo betonowe do kanalizacji i zasypie zbiornik. Polecamy też zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które wyróżniają się długowiecznością lepszą niż plastikowe. Dobry zbiornik pozwoli czerpać za darmo wodę z deszczu i używać ją do nawadniania kwiatów podczas suszy. Woda świetnie nadaje się również do prac gospodarczych, takich jak czyszczenie podjaszdu lub samochodu. Zapraszamy do sprawdzenia naszych produktów i konsultacji z pracownikiem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo będzie odpowiedni dla Waszych potrzeb.