Szamba betonowe Dobrzyca

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej firmy. Zajmujemy się ich produkcją, lecz również dowożeniem, wykonywaniem wykopów pod komorę oraz montażem. Mamy swoją flotę, dlatego wykonanie usług instalacyjnych w odległym rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje usługi, zwłaszcza gdy inwestor wybierze usługi kompletne, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla klienta zatrudnienie sprawnej firmy, która poradzi sobie z pracami montażu szamba w krótkim czasie. Dlatego właśnie naszym odbiorcom proponujemy pełne usługi związane z wykopaniem szamba, gdyż to zaoszczędzenie czasu oraz funduszy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z wybudowanego szamba, dlatego chętnie udzielamy rad w zakresie wyboru właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Dobrzyca

Producent szamb ceny Dobrzyca

Nasze ceny uzależnione są od pojemności zbiornika i jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają możliwość rzadszego opróżniania szamba, bo część nieczystości można oczyszczać i przesączać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza gdy nie ma możliwości zgodnego z prawem wkopania zbiornika dwukomorowego. Należy wiedzieć, że wylewanie ścieków na pole jest zagrożone karą pieniężną. Trzeba więc kupić taki typ szamba, który pozwoli na rzadkie wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Jesteśmy w stanie zawieźć zamówiony prefabrykat na działkę klienta na dowolną odległość. Większe odległości będą jednak wiązać się z większym kosztem usługi. Wspieramy w profesjonalnym doradztwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, który rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej zamawiany rodzaj. Specjalny, wodoodporny beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Ścieki to prawdopodobne duże zanieczyszczenie biologiczne, dlatego istnieją rygorystyczne reguły ich montowania. Nasze szamba wykonywane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ekologii, a przy okazji są wytrzymałe i potrafią funkcjonować wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy innowacyjne narzędzia do produkcji zbiorników i mamy specjalne zaświadczenia zaświadczające jakość naszych produktów. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który doradzi, jak wybrać odpowiednią wielkość zbiornika zależnie od liczby domowników i potencjalnej ilości nieczystości, jaką każdy z nich produkuje.