Szamba betonowe Dolsk

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej firmy. Zajmujemy się ich produkcją, ale również transportowaniem, robieniem wykopów pod szambo i instalacją. Posiadamy własną koparkę, dlatego wykonanie usług montażowych w dalekim regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze wyroby, szczególnie gdy klient zamówi prace kompletne, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla klienta znalezienie szybkiej ekipy, która upora się z usługami wykopania szamba w ekspresowym tempie. Dlatego też naszym klientom proponujemy kompleksowe prace związane z wykopaniem szamba, gdyż to oszczędność energii oraz funduszy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z nowego szamba, więc z przyjemnością udzielamy rad w zakresie kupna odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Dolsk

Producent szamb ceny Dolsk

Nasze ceny uzależnione są od rozmiaru szamba oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają opcję rzadszego wylewania szamba, bo część nieczystości daje się filtrować i wylewać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza gdy nie ma możliwości zgodnego z prawem wybudowania zbiornika dwukomorowego. Należy pamiętać, że odprowadzanie ścieków na podwórko jest zagrożone grzywną. Trzeba więc kupić taki rodzaj szamba, który umożliwi rzadkie wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Jesteśmy w stanie dotransportować zamówiony zbiornik na teren odbiorcy na dowolną odległość. Dalsze trasy będą jednak łączyć się z wyższym kosztem pracy. Wspieramy w profesjonalnym poradnictwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, który rodzaj szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej wybierany typ. Odpowiedni, gęsty beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza komorę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Ścieki to prawdopodobne ogromne zagrożenie toksykologiczne, toteż funkcjonują rygorystyczne zasady ich montowania. Nasze szamba budowane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ekologii, a przy tym są trwałe i mogą funkcjonować wiele dekad. Stosujemy innowacyjne narzędzia do budowy prefabrykatów i mamy odpowiednie zaświadczenia zaświadczające jakość swoich produktów. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który doradzi, jak kupić właściwą wielkość zbiornika zależnie od liczby domowników i uśrednionej objętości ścieków, jaką każdy z nich wytwarza.