Szamba betonowe Gostyń

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej działalności. Trudnimy się ich wytwarzaniem, ale również transportowaniem, wykonywaniem dołów pod szambo i montażem. Posiadamy własną koparkę, dlatego wykonanie prac montażowych w dalekim regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje wyroby, zwłaszcza gdy inwestor zamówi prace kompletne, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie zatrudnienie szybkiej firmy, która poradzi sobie z usługami wykopania szamba w krótkim tempie. Dlatego właśnie naszym klientom polecamy pełne usługi związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, ponieważ to zaoszczędzenie czasu oraz pieniędzy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni usatysfakcjonowani z wybudowanego szamba, dlatego z przyjemnością udzielamy rad w kwestii kupna odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Gostyń

Producent szamb ceny Gostyń

Nasze ceny zależne są od rozmiaru zbiornika i jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają możliwość rzadszego wylewania szamba, ponieważ część nieczystości daje się filtrować i przesączać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza gdy nie ma możliwości legalnego wkopania zbiornika dwukomorowego. Należy pamiętać, że wylewanie nieczystości na pole jest karalne karą pieniężną. Należy więc kupić taki typ szamba, który pozwoli na rzadkie opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Możemy dotransportować zamówiony zbiornik na teren klienta na każdą odległość. Dalsze odległości będą jednak wiązać się z większym kosztem pracy. Pomagamy w fachowym doradztwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, jaki typ szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej zamawiany typ. Specjalny, gęsty beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Szambo to potencjalne duże zagrożenie biologiczne, dlatego funkcjonują rygorystyczne zasady ich montowania. Nasze szamba wykonywane są z betonu, który spełnia wymagania w sprawie ekologii, a przy tym są wytrzymałe i potrafią służyć wiele dziesiątek lat. Stosujemy innowacyjne technologie do produkcji prefabrykatów i posiadamy specjalne certyfikaty potwierdzające jakość swoich produktów. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem, który podpowie, jak wybrać właściwą pojemność zbiornika zależnie od liczby domowników i potencjalnej objętości ścieków, którą każdy z nich produkuje.