Szamba betonowe Grodzisk Wielkopolski

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej działalności. Trudnimy się ich produkcją, lecz również transportowaniem, robieniem dołów pod komorę i montażem. Posiadamy własną koparkę, toteż wykonanie usług montażowych w dalekim regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje wyroby, zwłaszcza gdy inwestor wybierze prace kompletne, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie zatrudnienie sprawnej ekipy, która upora się z usługami wykopania zbiornika w ekspresowym tempie. Dlatego właśnie naszym klientom polecamy kompleksowe prace związane z budową zbiornika bezodpływowego, ponieważ to zaoszczędzenie czasu oraz funduszy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z nowego zbiornika, więc z przyjemnością udzielamy rad w zakresie wyboru odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Grodzisk Wielkopolski

Producent szamb ceny Grodzisk Wielkopolski

Nasze ceny zależne są od pojemności zbiornika oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają możliwość nie tak częstego opróżniania szamba, bo część nieczystości można filtrować i przesączać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie kiedy nie ma sposobności zgodnego z prawem wkopania szamba dwukomorowego. Warto wiedzieć, że odprowadzanie ścieków na pole jest zagrożone grzywną. Trzeba zatem wybrać taki typ szamba, który umożliwi niezbyt częste wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Potrafimy zawieźć wybrany prefabrykat na działkę odbiorcy na dowolną odległość. Dalsze trasy będą jednak łączyć się z większym kosztem usługi. Pomagamy w fachowym poradnictwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, jaki typ zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej wybierany rodzaj. Specjalny, wodoodporny beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Szambo to potencjalne duże zanieczyszczenie biologiczne, dlatego funkcjonują ścisłe przepisy ich budowania. Nasze szamba budowane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ekologii, a przy okazji są wytrzymałe i potrafią funkcjonować wiele dekad. Wykorzystujemy innowacyjne narzędzia do produkcji zbiorników i posiadamy specjalne certyfikaty zaświadczające jakość swoich produktów. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który doradzi, jak kupić odpowiednią wielkość szamba w zależności od liczby mieszkańców i uśrednionej ilości ścieków, jaką każdy z nich produkuje.