Szamba betonowe Jaraczewo

Realizacja domu to zaawansowane wyzwanie, w którym istotne jest wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań gwarantujących wieloletnie użytkowanie. Jako producent szamb oferujemy tworzenie zbiorników, które wypełniają niezbędne normy wymagane przepisami. Do budowy zbiorników stosujemy surowce od najlepszych dostawców. Dbamy o stosowanie najnowocześniejszych technik wytwarzania, aby nasze szamba betonowe były mocne i nieprzeciekające. Ich solidna budowa to główny element świadczący o wytrzymałości produktu. Beton to od dawna stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać nawet kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy koszt, do jakiego należy dołożyć również cenę asenizacji. Zazwyczaj buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności pozwalającym na wylewanie szamba raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną konstrukcję i potrzebują częstszego wylewania niż dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Zobacz naszą propozycję najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Jaraczewo

Szambo betonowe Jaraczewo

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja najlepszej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych pojemnościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością zrealizujemy dla was także zbiorniki o niestandardowych pojemnościach, specjalnie dostosowanych do wymagań konkretnej działki oraz liczby domowników, którzy będą używali kanalizacji. Przejrzyj nasz cennik i upewnij się, że realizacja zbiornika to prawidłowa decyzja. Najlepszym wyborem są szamba dwukomorowe. To duże zbiorniki z betonu, które pomagają dzięki bakteriom filtrować elementy stałe z nieczystości i przepuszczać oczyszczoną wodę prosto do gruntu. Jeśli nie wiesz, jakie szambo betonowe zakupić, skonsultuj się z naszym reprezentantem, który z przyjemnością doradzi, jaki typ szamba jest najlepszy dla potrzeb Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy prefabrykaty, które są gotowe do natychmiastowego zakopania w ziemi. Można zlecić u nas także szambo z koparką, to jest pełną usługę wykopania wykopu pod szambo z montażem. Następnie zespół wykwalifikowanych instalatorów przyłączy szambo betonowe do odpływu i zasypie zbiornik. Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które wyróżniają się wytrzymałością lepszą niż plastikowe. Taki pojemnik pozwoli czerpać za darmo wodę z opadów i używać ją do podlewania roślin w czasie upałów. Woda doskonale nadaje się także do prac przydomowych, na przykład czyszczenie podjaszdu lub samochodu. Zachęcamy do obejrzenia naszych produktów i konsultacji z pracownikiem, który pomoże, który zbiornik betonowy na szambo będzie najlepszy dla Twoich potrzeb.