Szamba betonowe Jarocin

Realizacja domu to zaawansowane wyzwanie, w którym istotne jest stosowanie innowacyjnych technologii gwarantujących bezawaryjne korzystanie. Jako producent szamb oferujemy budowę szamb, które wypełniają niezbędne normy wymagane przepisami. Do budowy zbiorników wykorzystujemy materiały od certyfikowanych dostawców. Dbamy o wykorzystanie zaawansowanych technik wytwarzania, aby nasze szamba betonowe okazały się trwałe i nieprzeciekające. Ich zwarta struktura to najważniejszy czynnik mówiący o wysokiej klasie wyrobu. Beton to od lat wykorzystywany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać nawet setki lat! Szambo betonowe to jednorazowy wydatek, do którego należy doliczyć również cenę opróżniania. Zazwyczaj instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości umożliwiającym wylewanie szamba raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną budowę i wymagają częstszego wylewania niż dwukomorowe o identycznej łącznej wielkości. Sprawdź naszą ofertę najlepszych zbiorników!

Szamba betonowe Jarocin

Szambo betonowe Jarocin

Nasze zbiorniki betonowe to pewność atrakcyjnej ceny oraz wysokiej trwałości. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością wykonamy dla Ciebie również prefabrykaty o niezwykłych pojemnościach, specjalnie dostosowanych do wymagań Twojej działki oraz liczby domowników, którzy będą korzystali z kanalizacji. Zobacz nasz cennik i upewnij się, że realizacja szamba to korzystna decyzja. Najlepszym wyborem będą szamba dwukomorowe. To duże pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki drobnoustrojom filtrować cząstki stałe z szamba i wylewać czystą wodę prosto do gruntu. Jeżeli nie masz pewności, które szambo betonowe zakupić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem, który chętnie podpowie, jaki typ szamba będzie odpowiedni dla potrzeb Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy elementy, które są gotowe do bezpośredniego wkopania w gruncie. Możesz zlecić u nas również szambo z koparką, to jest pełną usługę wykopania dołu pod szambo z montażem. Następnie ekipa doświadczonych monterów przyłączy szambo betonowe do kanalizacji i zasypie zbiornik. Polecamy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które cechują się wytrzymałością lepszą niż z tworzywa. Taki zbiornik pomoże czerpać za darmo wodę z opadów i używać ją do nawadniania roślin podczas upałów. Deszczówka świetnie nadaje się również do prac gospodarczych, na przykład mycie podjaszdu albo samochodu. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji i kontaktu z przedstawicielem, który doradzi, jaki zbiornik betonowy na szambo jest odpowiedni dla Twoich potrzeb.