Szamba betonowe Jastrowie

Budowa domu to skomplikowane wyzwanie, w którym niezbędne będzie stosowanie innowacyjnych rozwiązań zapewniających bezawaryjne użytkowanie. Jako producent szamb oferujemy tworzenie zbiorników, które spełniają wszelkie normy wymagane przepisami. Do produkcji zbiorników wykorzystujemy produkty od sprawdzonych dostawców. Dbamy o stosowanie zaawansowanych technik produkcji, aby nasze szamba betonowe okazały się solidne i nieprzeciekające. Ich zwarta struktura to główny czynnik mówiący o wysokiej klasie wyrobu. Beton to od lat wykorzystywany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać aż kilkaset lat! Szambo betonowe to jednokrotny koszt, do jakiego należy dołożyć również cenę asenizacji. Zazwyczaj buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze umożliwiającym opróżnianie ścieków raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną konstrukcję i potrzebują częstszego opróżniania aniżeli dwukomorowe o identycznej łącznej wielkości. Sprawdź naszą propozycję najtrwalszych szamb!

Szamba betonowe Jastrowie

Szambo betonowe Jastrowie

Nasze zbiorniki betonowe to pewność atrakcyjnej ceny oraz wysokiej trwałości. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu pojemnościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością zrealizujemy dla was również zbiorniki o niezwykłych wymiarach, najlepiej dostosowanych do potrzeb konkretnej działki oraz liczby mieszkańców, którzy będą używali kanalizacji. Przejrzyj nasz cennik i upewnij się, że budowa zbiornika to prawidłowa decyzja. Najlepszym wyborem są szamba dwukomorowe. To duże zbiorniki z betonu, które pomagają dzięki bakteriom oczyszczać cząstki stałe z nieczystości i przepuszczać oczyszczoną wodę wprost do gruntu. Jeśli nie wiesz, jakie szambo betonowe wybrać, skontaktuj się z naszym reprezentantem, który z przyjemnością podpowie, jaki typ zbiornika jest najlepszy dla wymagań Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy elementy, które są przygotowane do bezpośredniego wkopania w gruncie. Można zlecić u nas także szambo z koparką, to jest kompleksową usługę wykopania dołu pod szambo z montażem. Następnie zespół doświadczonych monterów zainstaluje szambo betonowe do kanalizacji i zakopie zbiornik. Proponujemy też zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które wyróżniają się wytrzymałością wyższą aniżeli z tworzywa. Taki pojemnik pomoże czerpać za darmo wodę z deszczu i używać ją do podlewania warzyw w czasie upałów. Woda doskonale nadaje się także do prac przydomowych, takich jak czyszczenie podjaszdu albo auta. Zapraszamy do sprawdzenia naszych realizacji i kontaktu z pracownikiem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Waszych potrzeb.