Szamba betonowe Jutrosin

Budowa domu to skomplikowane wyzwanie, w którym ważne jest stosowanie nowoczesnych technologii zapewniających bezawaryjne użytkowanie. Jako producent szamb zapewniamy tworzenie zbiorników, które spełniają wszelkie normy określone przepisami. Do produkcji szamb wykorzystujemy produkty od sprawdzonych producentów. Troszczymy się o stosowanie zaawansowanych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe okazały się solidne i nieprzeciekające. Ich solidna struktura to główny element mówiący o wysokiej klasie wyrobu. Beton to od lat wykorzystywany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać aż kilkaset lat! Szambo betonowe to jednokrotny wydatek, do jakiego trzeba dołożyć jeszcze koszty opróżniania. Zazwyczaj instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności umożliwiającym wylewanie szamba raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną budowę i wymagają częstszego opróżniania aniżeli dwukomorowe o takiej samej łącznej pojemności. Zobacz naszą ofertę najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Jutrosin

Szambo betonowe Jutrosin

Nasze zbiorniki betonowe to pewność atrakcyjnej ceny oraz wysokiej trwałości. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością zrealizujemy dla Ciebie również prefabrykaty o niestandardowych wymiarach, najlepiej dostosowanych do potrzeb konkretnej działki oraz liczby mieszkańców, którzy będą używali kanalizacji. Zobacz nasz cennik i upewnij się, że budowa zbiornika to dobra decyzja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem będą szamba dwukomorowe. To pojemne zbiorniki z betonu, które pozwalają dzięki drobnoustrojom oczyszczać części stałe z nieczystości i przepuszczać czystą wodę wprost do ziemi. Jeżeli nie masz pewności, które szambo betonowe zakupić, skonsultuj się z naszym reprezentantem, który chętnie doradzi, jaki rodzaj zbiornika jest odpowiedni dla wymagań Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy prefabrykaty, które są gotowe do bezpośredniego wkopania w ziemi. Można zlecić u nas także szambo z koparką, to jest pełną usługę wykopania dołu pod szambo z montażem. Później zespół doświadczonych instalatorów przyłączy szambo betonowe do odpływu i zakopie zbiornik. Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które cechują się wytrzymałością lepszą aniżeli plastikowe. Taki pojemnik pozwoli pozyskać za darmo wodę z opadów i wykorzystywać ją do podlewania kwiatów podczas upałów. Deszczówka świetnie nadaje się także do prac przydomowych, takich jak mycie kostki lub samochodu. Zachęcamy do sprawdzenia naszych produktów i konsultacji z przedstawicielem, który pomoże, jaki zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Waszych potrzeb.