Szamba betonowe Kępno

Realizacja domu to zaawansowane przedsięwzięcie, w którym ważne będzie stosowanie innowacyjnych rozwiązań zapewniających długie korzystanie. Jako producent szamb realizujemy tworzenie szamb, które wypełniają wszelkie normy określone przepisami. Do produkcji zbiorników stosujemy materiały od najlepszych producentów. Troszczymy się o wykorzystanie zaawansowanych technologii wytwarzania, aby nasze szamba betonowe były solidne i wodoszczelne. Ich zwarta budowa to najważniejszy element świadczący o wytrzymałości wyrobu. Beton to od lat wykorzystywany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać aż setki lat! Szambo betonowe to jednokrotny koszt, do jakiego trzeba doliczyć również cenę asenizacji. Standardowo wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności pozwalającym na wylewanie nieczystości raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają prostszą budowę i wymagają częstszego opróżniania niż dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Sprawdź naszą propozycję najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Kępno

Szambo betonowe Kępno

Nasze zbiorniki betonowe to pewność atrakcyjnej ceny oraz najwyższej trwałości. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych pojemnościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością wykonamy dla Ciebie także zbiorniki o niestandardowych wymiarach, specjalnie dopasowanych do potrzeb Twojej działki oraz ilości domowników, którzy będą korzystali z wody. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że realizacja zbiornika to korzystna inwestycja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem są szamba dwukomorowe. To duże zbiorniki z betonu, które pomagają dzięki drobnoustrojom oczyszczać elementy stałe z szamba i wylewać oczyszczoną wodę wprost do gruntu. Jeżeli nie wiesz, które szambo betonowe zakupić, skonsultuj się z firmowym reprezentantem, który chętnie doradzi, jaki typ szamba będzie odpowiedni dla wymagań Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy szamba, które są przygotowane do natychmiastowego zakopania w ziemi. Można zlecić u nas również szambo z koparką, czyli pełną usługę wykopania dołu pod szambo z montażem. Później ekipa wykwalifikowanych instalatorów przyłączy szambo betonowe do odpływu i zakopie zbiornik. Proponujemy też zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które cechują się długowiecznością wyższą niż z tworzywa. Dobry pojemnik pomoże czerpać za darmo wodę z opadów i używać ją do nawadniania warzyw w czasie suszy. Woda świetnie nadaje się również do prac gospodarczych, na przykład mycie chodnika albo auta. Zachęcamy do sprawdzenia naszych produktów i kontaktu z pracownikiem, który pomoże, jaki zbiornik betonowy na szambo będzie najlepszy dla Twoich potrzeb.