Szamba betonowe Kłecko

Realizacja domu to zaawansowane przedsięwzięcie, w którym ważne będzie stosowanie nowoczesnych rozwiązań gwarantujących wieloletnie użytkowanie. Jako producent szamb zapewniamy budowę szamb, które spełniają niezbędne normy wymagane przepisami. Do budowy zbiorników wykorzystujemy materiały od certyfikowanych producentów. Troszczymy się o wykorzystanie zaawansowanych technik wytwarzania, aby nasze szamba betonowe okazały się mocne i wodoszczelne. Ich zwarta budowa to główny element mówiący o jakości produktu. Beton to od dawna wykorzystywany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać aż kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy wydatek, do którego trzeba doliczyć jeszcze cenę opróżniania. Zazwyczaj wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości umożliwiającym opróżnianie szamba raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną konstrukcję i wymagają częstszego opróżniania aniżeli dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Sprawdź naszą ofertę najlepszych szamb!

Szamba betonowe Kłecko

Szambo betonowe Kłecko

Nasze zbiorniki betonowe to pewność atrakcyjnej ceny oraz najwyższej wodoszczelności. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych pojemnościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością zrealizujemy dla Ciebie również zbiorniki o niezwykłych pojemnościach, najlepiej dopasowanych do wymagań konkretnej działki oraz ilości domowników, którzy będą używali kanalizacji. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że realizacja zbiornika to prawidłowa decyzja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem są szamba dwukomorowe. To pojemne pojemniki z betonu, które pomagają dzięki bakteriom oczyszczać części stałe z nieczystości i przepuszczać oczyszczoną wodę prosto do ziemi. Jeśli nie wiesz, jakie szambo betonowe zakupić, skontaktuj się z naszym reprezentantem, który chętnie podpowie, jaki rodzaj zbiornika jest najlepszy dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy szamba, które są przygotowane do bezpośredniego wkopania w gruncie. Można zamówić u nas także szambo z koparką, to jest pełną usługę wykopania dołu pod szambo z montażem. Następnie ekipa doświadczonych instalatorów zainstaluje szambo betonowe do odpływu i zasypie zbiornik. Polecamy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które wyróżniają się długowiecznością wyższą niż plastikowe. Dobry zbiornik pomoże pozyskać za darmo wodę z opadów i wykorzystywać ją do podlewania kwiatów w czasie upałów. Deszczówka doskonale nadaje się także do prac przydomowych, takich jak czyszczenie podjaszdu lub auta. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów i konsultacji z pracownikiem, który pomoże, który zbiornik betonowy na szambo jest odpowiedni dla Waszych potrzeb.