Szamba betonowe Kleczew

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej firmy. Zajmujemy się ich produkcją, lecz również transportowaniem, robieniem dołów pod szambo i montażem. Mamy swoją koparkę, dlatego realizacja usług instalacyjnych w odległym rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze wyroby, zwłaszcza gdy inwestor zamówi prace kompleksowe, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla klienta zatrudnienie sprawnej firmy, która poradzi sobie z usługami montażu zbiornika w ekspresowym czasie. Dlatego właśnie naszym klientom proponujemy kompleksowe prace związane z budową zbiornika bezodpływowego, gdyż to zaoszczędzenie czasu oraz pieniędzy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z wybudowanego szamba, dlatego z przyjemnością udzielamy rad w kwestii wyboru właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Kleczew

Producent szamb ceny Kleczew

Nasze ceny zależne są od wielkości szamba i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają opcję nie tak częstego opróżniania szamba, ponieważ część ścieków daje się oczyszczać i wylewać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie kiedy nie ma możliwości zgodnego z prawem wybudowania zbiornika dwukomorowego. Należy wiedzieć, że wylewanie nieczystości na pole jest karalne grzywną. Należy zatem wybrać taki rodzaj szamba, który umożliwi rzadkie wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Możemy zawieźć zamówiony prefabrykat na teren odbiorcy na dowolną odległość. Większe odległości będą jednak wiązać się z wyższym kosztem pracy. Pomagamy w fachowym poradnictwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, jaki typ zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej zamawiany typ. Odpowiedni, gruby beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza ściankę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Ścieki to potencjalne duże zagrożenie toksykologiczne, toteż istnieją rygorystyczne reguły ich budowania. Nasze zbiorniki budowane są z betonu, który spełnia wymagania w sprawie ekologii, a przy tym są trwałe i potrafią służyć wiele dekad. Stosujemy innowacyjne narzędzia do budowy prefabrykatów i posiadamy odpowiednie zaświadczenia potwierdzające jakość naszych wyrobów. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który doradzi, jak wybrać właściwą pojemność zbiornika w zależności od liczby mieszkańców i potencjalnej ilości nieczystości, którą każdy z nich produkuje.