Szamba betonowe Kłodawa

Budowa domu to skomplikowane wyzwanie, w którym niezbędne jest wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań zapewniających bezawaryjne korzystanie. Jako producent szamb realizujemy produkcję zbiorników, które spełniają wszelkie normy wymagane przepisami. Do budowy zbiorników stosujemy surowce od certyfikowanych dostawców. Dbamy o wykorzystanie najnowocześniejszych technik produkcji, aby nasze szamba betonowe były mocne i wodoszczelne. Ich solidna budowa to główny czynnik świadczący o wytrzymałości produktu. Beton to od dawna wykorzystywany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać aż setki lat! Szambo betonowe to jednokrotny koszt, do jakiego trzeba doliczyć jeszcze koszty eksploatacji. Standardowo buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności pozwalającym na opróżnianie nieczystości raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i wymagają częstszego opróżniania niż dwukomorowe o identycznej łącznej wielkości. Zobacz naszą propozycję najtrwalszych szamb!

Szamba betonowe Kłodawa

Szambo betonowe Kłodawa

Nasze zbiorniki betonowe to pewność najlepszej ceny oraz najwyższej wodoszczelności. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych pojemnościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią wykonamy dla Ciebie również zbiorniki o niezwykłych wymiarach, najlepiej dopasowanych do potrzeb konkretnej posesji oraz ilości domowników, którzy będą używali kanalizacji. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że realizacja zbiornika to dobra decyzja. Najlepszym rozwiązaniem są szamba dwukomorowe. To duże zbiorniki z betonu, które pomagają dzięki drobnoustrojom oczyszczać cząstki stałe z nieczystości i przepuszczać oczyszczoną wodę wprost do ziemi. Jeśli nie wiesz, jakie szambo betonowe zakupić, skonsultuj się z naszym przedstawicielem, który chętnie doradzi, jaki typ zbiornika będzie odpowiedni dla wymagań Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy szamba, które są przygotowane do natychmiastowego zakopania w ziemi. Możesz zlecić u nas również szambo z koparką, to jest pełną usługę wykopania wykopu pod szambo z montażem. Następnie ekipa doświadczonych instalatorów podłączy szambo betonowe do kanalizacji i zasypie zbiornik. Polecamy też zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które cechują się długowiecznością lepszą aniżeli plastikowe. Dobry pojemnik pozwoli czerpać darmową wodę z deszczu i używać ją do nawadniania roślin w czasie suszy. Woda świetnie nadaje się również do prac przydomowych, takich jak mycie chodnika lub samochodu. Zapraszamy do sprawdzenia naszych produktów i konsultacji z przedstawicielem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Waszych potrzeb.