Szamba betonowe Kobylin

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej działalności. Trudnimy się ich wytwarzaniem, lecz także transportowaniem, robieniem wykopów pod komorę oraz montażem. Mamy swoją koparkę, dlatego realizacja prac montażowych w odległym rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje usługi, zwłaszcza gdy inwestor zamówi prace kompletne, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla klienta zatrudnienie sprawnej firmy, która poradzi sobie z pracami montażu szamba w ekspresowym tempie. Dlatego właśnie swoim klientom proponujemy kompleksowe prace związane z wykopaniem szamba, gdyż to zaoszczędzenie czasu oraz funduszy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z nowego zbiornika, więc chętnie udzielamy rad w zakresie kupna odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Kobylin

Producent szamb ceny Kobylin

Nasze ceny zależne są od rozmiaru zbiornika i jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają możliwość rzadszego wylewania szamba, bo część nieczystości można filtrować i przesączać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie kiedy nie ma możliwości zgodnego z prawem wkopania szamba dwukomorowego. Warto wiedzieć, że wylewanie nieczystości na pole jest zagrożone karą pieniężną. Należy zatem wybrać taki typ szamba, który umożliwi niezbyt częste opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Potrafimy zawieźć wybrany prefabrykat na teren odbiorcy na dowolną odległość. Dalsze trasy będą jednak wiązać się z wyższym kosztem pracy. Pomagamy w fachowym poradnictwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, jaki rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej zamawiany rodzaj. Specjalny, gęsty beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. nie wydostają się poza komorę szamba i nie podziemnych. Szambo to prawdopodobne ogromne zagrożenie toksykologiczne, dlatego funkcjonują ścisłe zasady ich montowania. Nasze zbiorniki produkowane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ochrony środowiska, a przy tym są trwałe i potrafią funkcjonować wiele dekad. Wykorzystujemy nowoczesne technologie do produkcji prefabrykatów i mamy odpowiednie certyfikaty zaświadczające jakość naszych wyrobów. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który podpowie, jak wybrać właściwą wielkość zbiornika zależnie od liczby mieszkańców i uśrednionej objętości ścieków, jaką każdy z nich produkuje.