Szamba betonowe Koło

Budowa domu to zaawansowane przedsięwzięcie, w którym ważne jest stosowanie innowacyjnych technologii zapewniających długie użytkowanie. Jako producent szamb realizujemy tworzenie zbiorników, które spełniają wszelkie normy wymagane przepisami. Do budowy szamb wykorzystujemy surowce od certyfikowanych dostawców. Troszczymy się o stosowanie zaawansowanych technologii wytwarzania, aby nasze szamba betonowe okazały się solidne i nieprzeciekające. Ich solidna budowa to główny czynnik świadczący o wytrzymałości wyrobu. Beton to od dawna stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać aż setki lat! Szambo betonowe to jednokrotny koszt, do którego trzeba dołożyć jeszcze koszty asenizacji. Zazwyczaj buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości pozwalającym na wylewanie szamba raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną konstrukcję i wymagają częstszego wylewania niż dwukomorowe o takiej samej łącznej pojemności. Zobacz naszą ofertę najlepszych zbiorników!

Szamba betonowe Koło

Szambo betonowe Koło

Nasze zbiorniki betonowe to pewność najlepszej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością wykonamy dla Ciebie również prefabrykaty o niestandardowych pojemnościach, specjalnie dostosowanych do wymagań konkretnej działki oraz ilości domowników, którzy będą używali wody. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że realizacja zbiornika to dobra inwestycja. Najlepszym wyborem będą szamba dwukomorowe. To pojemne zbiorniki z betonu, które pomagają dzięki bakteriom filtrować cząstki stałe z nieczystości i przepuszczać czystą wodę wprost do ziemi. Jeżeli nie masz pewności, które szambo betonowe wybrać, skontaktuj się z naszym reprezentantem, który z przyjemnością doradzi, jaki typ zbiornika jest odpowiedni dla wymagań Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy prefabrykaty, które są przygotowane do bezpośredniego zakopania w ziemi. Można zamówić u nas również szambo z koparką, czyli kompleksową usługę przygotowania dołu pod szambo z montażem. Następnie zespół wykwalifikowanych instalatorów przyłączy szambo betonowe do odpływu i zasypie zbiornik. Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które wyróżniają się długowiecznością lepszą aniżeli z tworzywa. Dobry zbiornik pomoże pozyskać darmową wodę z deszczu i używać ją do podlewania kwiatów podczas suszy. Deszczówka świetnie nadaje się również do prac gospodarczych, na przykład mycie chodnika lub samochodu. Zapraszamy do sprawdzenia naszych realizacji i konsultacji z przedstawicielem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo jest odpowiedni dla Twoich potrzeb.