Szamba betonowe Kórnik

Realizacja domu to zaawansowane przedsięwzięcie, w którym niezbędne jest stosowanie nowoczesnych rozwiązań zapewniających wieloletnie korzystanie. Jako producent szamb oferujemy produkcję szamb, które spełniają wszelkie normy wymagane przepisami. Do budowy szamb wykorzystujemy materiały od certyfikowanych producentów. Dbamy o wykorzystanie najnowocześniejszych technologii wytwarzania, aby nasze szamba betonowe okazały się mocne i wodoszczelne. Ich solidna struktura to główny element świadczący o wysokiej klasie produktu. Beton to od dawna wykorzystywany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować aż kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy koszt, do jakiego trzeba dołożyć również cenę opróżniania. Standardowo buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności umożliwiającym wylewanie ścieków raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają prostszą budowę i wymagają częstszego opróżniania aniżeli dwukomorowe o identycznej łącznej wielkości. Zobacz naszą propozycję najlepszych szamb!

Szamba betonowe Kórnik

Szambo betonowe Kórnik

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja najlepszej ceny oraz wysokiej trwałości. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu wielkościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością zrealizujemy dla Ciebie również prefabrykaty o niezwykłych wymiarach, specjalnie dopasowanych do potrzeb Twojej posesji oraz liczby mieszkańców, którzy będą używali wody. Przejrzyj nasz cennik i przekonaj się, że realizacja szamba to korzystna decyzja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem będą szamba dwukomorowe. To pojemne zbiorniki z betonu, które pomagają dzięki drobnoustrojom filtrować części stałe z nieczystości i wylewać czystą wodę prosto do ziemi. Jeżeli nie wiesz, które szambo betonowe zakupić, skontaktuj się z firmowym przedstawicielem, który z przyjemnością podpowie, jaki rodzaj szamba jest najlepszy dla wymagań Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy elementy, które są przygotowane do bezpośredniego wkopania w ziemi. Można zlecić u nas również szambo z koparką, to jest kompleksową usługę przygotowania wykopu pod szambo z montażem. Następnie ekipa doświadczonych monterów podłączy szambo betonowe do odpływu i zakopie zbiornik. Polecamy też zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które cechują się długowiecznością wyższą aniżeli plastikowe. Dobry pojemnik pomoże pozyskać darmową wodę z opadów i używać ją do nawadniania warzyw podczas upałów. Deszczówka świetnie nadaje się również do prac przydomowych, takich jak mycie podjaszdu albo samochodu. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów i kontaktu z pracownikiem, który pomoże, który zbiornik betonowy na szambo jest odpowiedni dla Twoich potrzeb.