Szamba betonowe Koźmin Wielkopolski

Realizacja domu to zaawansowane wyzwanie, w którym ważne będzie stosowanie nowoczesnych technologii zapewniających długie użytkowanie. Jako producent szamb zapewniamy budowę szamb, które spełniają wszelkie normy wymagane przepisami. Do budowy szamb stosujemy produkty od certyfikowanych producentów. Dbamy o wykorzystanie zaawansowanych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe były solidne i wodoszczelne. Ich zwarta budowa to najważniejszy element mówiący o wysokiej klasie wyrobu. Beton to od dawna stosowany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać aż setki lat! Szambo betonowe to jednorazowy koszt, do którego należy dołożyć również cenę opróżniania. Zazwyczaj buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości pozwalającym na opróżnianie ścieków raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną konstrukcję i potrzebują częstszego wylewania niż dwukomorowe o identycznej łącznej wielkości. Sprawdź naszą ofertę najlepszych szamb!

Szamba betonowe Koźmin Wielkopolski

Szambo betonowe Koźmin Wielkopolski

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja najlepszej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu wielkościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią wykonamy dla Ciebie również prefabrykaty o niestandardowych wymiarach, specjalnie dopasowanych do potrzeb konkretnej działki oraz liczby mieszkańców, którzy będą korzystali z wody. Przejrzyj nasz cennik i przekonaj się, że realizacja zbiornika to prawidłowa decyzja. Najlepszym wyborem są szamba dwukomorowe. To pojemne pojemniki z betonu, które pomagają dzięki bakteriom filtrować elementy stałe z szamba i przepuszczać oczyszczoną wodę prosto do ziemi. Jeśli nie masz pewności, które szambo betonowe zakupić, skonsultuj się z naszym przedstawicielem, który z przyjemnością doradzi, jaki typ szamba jest najlepszy dla potrzeb Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy szamba, które są gotowe do natychmiastowego wkopania w gruncie. Polecamy zamówić u nas również szambo z koparką, to jest kompleksową usługę przygotowania wykopu pod szambo z montażem. Później zespół doświadczonych instalatorów podłączy szambo betonowe do kanalizacji i zasypie zbiornik. Proponujemy też zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które wyróżniają się długowiecznością lepszą aniżeli plastikowe. Taki zbiornik pomoże czerpać darmową wodę z deszczu i używać ją do podlewania warzyw w czasie upałów. Woda świetnie nadaje się również do prac gospodarczych, na przykład mycie kostki albo samochodu. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji i kontaktu z przedstawicielem, który doradzi, jaki zbiornik betonowy na szambo będzie odpowiedni dla Waszych potrzeb.