Szamba betonowe Krajenka

Budowa domu to skomplikowane wyzwanie, w którym istotne będzie wykorzystanie nowoczesnych technologii gwarantujących długie użytkowanie. Jako producent szamb oferujemy budowę szamb, które wypełniają wszelkie normy określone przepisami. Do budowy zbiorników stosujemy produkty od sprawdzonych dostawców. Troszczymy się o stosowanie zaawansowanych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe były trwałe i nieprzeciekające. Ich zwarta struktura to główny element mówiący o wytrzymałości produktu. Beton to od lat wykorzystywany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać nawet setki lat! Szambo betonowe to jednokrotny koszt, do jakiego należy dołożyć jeszcze koszty asenizacji. Standardowo instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności pozwalającym na opróżnianie nieczystości raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną budowę i potrzebują częstszego opróżniania niż dwukomorowe o takiej samej łącznej pojemności. Sprawdź naszą propozycję najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Krajenka

Szambo betonowe Krajenka

Nasze zbiorniki betonowe to pewność atrakcyjnej ceny oraz najwyższej trwałości. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych wielkościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością wykonamy dla was także prefabrykaty o niestandardowych pojemnościach, specjalnie dostosowanych do wymagań konkretnej posesji oraz ilości domowników, którzy będą korzystali z kanalizacji. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że budowa zbiornika to korzystna inwestycja. Najlepszym rozwiązaniem są szamba dwukomorowe. To duże pojemniki z betonu, które pomagają dzięki drobnoustrojom filtrować elementy stałe z szamba i przepuszczać oczyszczoną wodę prosto do ziemi. Jeśli nie masz pewności, jakie szambo betonowe zakupić, skontaktuj się z naszym reprezentantem, który z przyjemnością doradzi, jaki rodzaj zbiornika jest najlepszy dla potrzeb Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy prefabrykaty, które są przygotowane do bezpośredniego zakopania w gruncie. Można zamówić u nas również szambo z koparką, czyli pełną usługę wykopania dołu pod szambo z montażem. Następnie ekipa doświadczonych instalatorów przyłączy szambo betonowe do odpływu i zakopie zbiornik. Polecamy też zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które cechują się wytrzymałością wyższą aniżeli z tworzywa. Taki pojemnik pomoże czerpać za darmo wodę z deszczu i wykorzystywać ją do nawadniania roślin podczas upałów. Deszczówka świetnie nadaje się również do prac gospodarczych, na przykład mycie podjaszdu albo samochodu. Zachęcamy do sprawdzenia naszych realizacji i konsultacji z pracownikiem, który pomoże, jaki zbiornik betonowy na szambo jest odpowiedni dla Waszych potrzeb.