Szamba betonowe Krobia

Budowa domu to zaawansowane przedsięwzięcie, w którym niezbędne jest stosowanie innowacyjnych technologii gwarantujących długie korzystanie. Jako producent szamb zapewniamy produkcję szamb, które spełniają wszelkie normy określone przepisami. Do produkcji szamb wykorzystujemy materiały od sprawdzonych producentów. Troszczymy się o wykorzystanie zaawansowanych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe okazały się trwałe i nieprzeciekające. Ich zwarta struktura to najważniejszy czynnik świadczący o wysokiej klasie wyrobu. Beton to od lat wykorzystywany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać nawet setki lat! Szambo betonowe to jednorazowy wydatek, do jakiego trzeba dołożyć również cenę opróżniania. Standardowo wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności pozwalającym na opróżnianie ścieków raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają prostszą budowę i wymagają częstszego wylewania aniżeli dwukomorowe o takiej samej łącznej pojemności. Sprawdź naszą propozycję najlepszych szamb!

Szamba betonowe Krobia

Szambo betonowe Krobia

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja najlepszej ceny oraz najwyższej trwałości. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych pojemnościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością wykonamy dla Ciebie także prefabrykaty o niezwykłych pojemnościach, najlepiej dopasowanych do potrzeb Twojej działki oraz ilości mieszkańców, którzy będą korzystali z wody. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że budowa szamba to dobra inwestycja. Najlepszym wyborem są szamba dwukomorowe. To duże pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki drobnoustrojom filtrować cząstki stałe z szamba i przepuszczać czystą wodę prosto do gruntu. Jeśli nie masz pewności, które szambo betonowe zakupić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem, który chętnie podpowie, jaki typ szamba będzie odpowiedni dla wymagań Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy szamba, które są przygotowane do natychmiastowego wkopania w ziemi. Możesz zamówić u nas również szambo z koparką, to jest kompleksową usługę przygotowania dołu pod szambo z montażem. Następnie ekipa wykwalifikowanych instalatorów przyłączy szambo betonowe do kanalizacji i zasypie zbiornik. Proponujemy też zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które wyróżniają się długowiecznością wyższą niż z tworzywa. Dobry zbiornik pomoże czerpać za darmo wodę z deszczu i wykorzystywać ją do nawadniania warzyw podczas suszy. Woda doskonale nadaje się również do prac przydomowych, takich jak czyszczenie podjaszdu albo auta. Zachęcamy do sprawdzenia naszych produktów i konsultacji z przedstawicielem, który pomoże, który zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Waszych potrzeb.