Szamba betonowe Krotoszyn

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej działalności. Trudnimy się ich wytwarzaniem, lecz również dowożeniem, robieniem dołów pod szambo i montażem. Posiadamy własną flotę, toteż realizacja prac instalacyjnych w odległym regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze usługi, szczególnie gdy klient zamówi prace kompleksowe, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie zatrudnienie sprawnej ekipy, która upora się z usługami montażu szamba w ekspresowym tempie. Dlatego też naszym odbiorcom proponujemy pełne prace związane z budową zbiornika bezodpływowego, gdyż to zaoszczędzenie czasu oraz funduszy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo zadowoleni z wybudowanego szamba, dlatego chętnie doradzamy w zakresie kupna właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Krotoszyn

Producent szamb ceny Krotoszyn

Nasze ceny uzależnione są od pojemności zbiornika i jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają możliwość nie tak częstego opróżniania szamba, ponieważ część ścieków daje się filtrować i przesączać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie gdy nie ma możliwości zgodnego z prawem wkopania zbiornika dwukomorowego. Warto wiedzieć, że wylewanie nieczystości na pole jest zagrożone karą pieniężną. Należy zatem wybrać taki typ szamba, który pozwoli na rzadkie wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Potrafimy dotransportować zamówiony zbiornik na działkę klienta na dowolną odległość. Dalsze odległości będą jednak łączyć się z większym kosztem pracy. Pomagamy w profesjonalnym poradnictwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, który typ szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej wybierany typ. Specjalny, gęsty beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. nie ściankę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Szambo to potencjalne duże zanieczyszczenie toksykologiczne, toteż funkcjonują ścisłe przepisy ich montowania. Nasze szamba produkowane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ekologii, a przy okazji są trwałe i potrafią funkcjonować wiele dekad. Stosujemy nowoczesne narzędzia do budowy prefabrykatów i posiadamy odpowiednie certyfikaty zaświadczające jakość naszych wyrobów. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak kupić odpowiednią wielkość zbiornika w zależności od liczby mieszkańców i uśrednionej objętości nieczystości, którą każdy z nich wytwarza.