Szamba betonowe Krzyż Wielkopolski

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej firmy. Trudnimy się ich wytwarzaniem, ale także transportowaniem, wykonywaniem wykopów pod szambo i montażem. Posiadamy swoją koparkę, dlatego realizacja usług instalacyjnych w odległym rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje usługi, zwłaszcza gdy klient wybierze usługi kompletne, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla klienta zatrudnienie sprawnej firmy, która upora się z pracami montażu szamba w ekspresowym czasie. Dlatego właśnie naszym klientom proponujemy pełne usługi związane z budową szamba, ponieważ to oszczędność czasu oraz funduszy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z wybudowanego zbiornika, dlatego z przyjemnością udzielamy rad w kwestii wyboru właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Krzyż Wielkopolski

Producent szamb ceny Krzyż Wielkopolski

Nasze ceny zależne są od rozmiaru szamba i jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają opcję nie tak częstego opróżniania szamba, ponieważ część nieczystości można filtrować i wylewać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza gdy nie ma możliwości zgodnego z prawem wybudowania zbiornika dwukomorowego. Należy pamiętać, że wylewanie nieczystości na podwórko jest karalne grzywną. Trzeba więc kupić taki typ szamba, który pozwoli na rzadkie wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Możemy dotransportować wybrany prefabrykat na działkę odbiorcy na dowolną odległość. Większe trasy będą jednak wiązać się z większym kosztem usługi. Pomagamy w profesjonalnym poradnictwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, jaki rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej zamawiany rodzaj. Specjalny, gęsty beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. nie ściankę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Szambo to potencjalne ogromne zagrożenie toksykologiczne, toteż funkcjonują ścisłe reguły ich budowania. Nasze szamba produkowane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ochrony środowiska, a przy okazji są trwałe i mogą służyć wiele dekad. Stosujemy innowacyjne narzędzia do produkcji prefabrykatów i posiadamy odpowiednie certyfikaty potwierdzające jakość naszych produktów. Zachęcamy do rozmowy z naszym reprezentantem, który doradzi, jak kupić właściwą pojemność zbiornika zależnie od liczby mieszkańców i uśrednionej objętości nieczystości, którą każdy z nich wytwarza.