Szamba betonowe Luboń

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej działalności. Trudnimy się ich produkcją, lecz również dowożeniem, wykonywaniem wykopów pod komorę i montażem. Posiadamy własną koparkę, dlatego wykonanie prac instalacyjnych w odległym rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje wyroby, szczególnie gdy klient zamówi usługi kompletne, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla klienta znalezienie szybkiej ekipy, która poradzi sobie z pracami montażu szamba w krótkim czasie. Dlatego też swoim klientom proponujemy kompleksowe usługi związane z budową szamba, gdyż to zaoszczędzenie energii oraz pieniędzy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni zadowoleni z nowego szamba, więc chętnie udzielamy rad w kwestii wyboru odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Luboń

Producent szamb ceny Luboń

Nasze ceny uzależnione są od wielkości zbiornika i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają opcję rzadszego wylewania szamba, bo część ścieków można filtrować i wylewać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie gdy nie ma sposobności zgodnego z prawem wybudowania zbiornika dwukomorowego. Warto pamiętać, że wylewanie nieczystości na pole jest zagrożone grzywną. Należy więc wybrać taki typ szamba, który pozwoli na niezbyt częste wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Potrafimy dotransportować zamówiony zbiornik na działkę klienta na każdą odległość. Dalsze trasy mogą jednak łączyć się z wyższym kosztem pracy. Wspieramy w fachowym poradnictwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, jaki rodzaj szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej zamawiany typ. Specjalny, gęsty beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Szambo to potencjalne duże zagrożenie biologiczne, toteż istnieją rygorystyczne przepisy ich montowania. Nasze szamba wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ekologii, a przy tym są trwałe i potrafią funkcjonować wiele dekad. Stosujemy nowoczesne technologie do produkcji prefabrykatów i mamy specjalne certyfikaty zaświadczające jakość swoich produktów. Zapraszamy do rozmowy z naszym reprezentantem, który podpowie, jak wybrać właściwą pojemność zbiornika zależnie od liczby domowników i uśrednionej objętości nieczystości, którą każdy z nich produkuje.