Szamba betonowe Lwówek

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej działalności. Trudnimy się ich produkcją, lecz również transportowaniem, wykonywaniem wykopów pod komorę oraz montażem. Mamy swoją flotę, toteż wykonanie prac montażowych w dalekim regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje wyroby, szczególnie gdy klient wybierze prace kompleksowe, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie znalezienie szybkiej ekipy, która poradzi sobie z pracami montażu szamba w ekspresowym czasie. Dlatego też swoim klientom polecamy kompleksowe usługi związane z wykopaniem szamba, ponieważ to oszczędność czasu oraz pieniędzy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z wybudowanego zbiornika, więc z przyjemnością doradzamy w zakresie kupna odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Lwówek

Producent szamb ceny Lwówek

Nasze ceny zależne są od pojemności zbiornika oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają możliwość nie tak częstego opróżniania szamba, ponieważ część nieczystości daje się filtrować i wylewać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie kiedy nie ma sposobności zgodnego z prawem wkopania zbiornika dwukomorowego. Należy wiedzieć, że wylewanie ścieków na pole jest zagrożone grzywną. Trzeba więc wybrać taki typ szamba, który umożliwi niezbyt częste opróżnianie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Potrafimy dotransportować wybrany zbiornik na teren odbiorcy na dowolną odległość. Większe trasy mogą jednak wiązać się z wyższym kosztem pracy. Pomagamy w fachowym doradztwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, jaki typ szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej zamawiany typ. Odpowiedni, gruby beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. nie ściankę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Szambo to potencjalne ogromne zagrożenie toksykologiczne, toteż funkcjonują rygorystyczne zasady ich budowania. Nasze szamba produkowane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ochrony środowiska, a przy tym są wytrzymałe i potrafią służyć wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia do produkcji prefabrykatów i mamy odpowiednie certyfikaty potwierdzające jakość naszych produktów. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak wybrać odpowiednią wielkość zbiornika zależnie od liczby mieszkańców i uśrednionej objętości ścieków, jaką każdy z nich produkuje.