Szamba betonowe Międzychód

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej firmy. Trudnimy się ich produkcją, ale także dowożeniem, robieniem wykopów pod szambo oraz instalacją. Posiadamy swoją flotę, toteż wykonanie usług montażowych w dalekim regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje wyroby, szczególnie gdy klient wybierze prace kompletne, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla klienta zatrudnienie szybkiej firmy, która upora się z usługami montażu szamba w ekspresowym czasie. Dlatego też swoim klientom polecamy kompleksowe usługi związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, ponieważ to zaoszczędzenie energii oraz pieniędzy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z wybudowanego szamba, dlatego chętnie doradzamy w kwestii kupna odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Międzychód

Producent szamb ceny Międzychód

Nasze ceny zależne są od pojemności szamba oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają opcję rzadszego opróżniania szamba, bo część nieczystości można oczyszczać i wylewać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza kiedy nie ma możliwości legalnego wybudowania zbiornika dwukomorowego. Warto wiedzieć, że wylewanie nieczystości na pole jest zagrożone grzywną. Należy więc wybrać taki typ szamba, który pozwoli na niezbyt częste opróżnianie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Możemy zawieźć wybrany prefabrykat na teren klienta na każdą odległość. Większe odległości mogą jednak wiązać się z większym kosztem pracy. Pomagamy w fachowym poradnictwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, który typ zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej zamawiany typ. Odpowiedni, wodoodporny beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Ścieki to prawdopodobne duże zanieczyszczenie toksykologiczne, dlatego funkcjonują ścisłe zasady ich budowania. Nasze szamba budowane są z betonu, który spełnia wymagania w sprawie ochrony środowiska, a przy tym są wytrzymałe i mogą służyć wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia do budowy prefabrykatów i posiadamy specjalne certyfikaty zaświadczające jakość swoich produktów. Zachęcamy do kontaktu z naszym reprezentantem, który doradzi, jak wybrać odpowiednią pojemność zbiornika w zależności od liczby mieszkańców i uśrednionej objętości nieczystości, jaką każdy z nich produkuje.