Szamba betonowe Miejska Górka

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej firmy. Zajmujemy się ich produkcją, lecz także dowożeniem, robieniem dołów pod komorę oraz instalacją. Mamy swoją koparkę, dlatego wykonanie prac instalacyjnych w odległym regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze wyroby, zwłaszcza gdy klient zamówi usługi kompletne, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie zatrudnienie szybkiej ekipy, która upora się z usługami wykopania zbiornika w krótkim czasie. Dlatego też naszym odbiorcom polecamy pełne prace związane z budową zbiornika bezodpływowego, gdyż to oszczędność energii oraz funduszy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z nowego zbiornika, dlatego chętnie doradzamy w zakresie kupna właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Miejska Górka

Producent szamb ceny Miejska Górka

Nasze ceny zależne są od rozmiaru zbiornika oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają opcję rzadszego wylewania szamba, ponieważ część ścieków można filtrować i wylewać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie kiedy nie ma możliwości legalnego wkopania szamba dwukomorowego. Warto pamiętać, że odprowadzanie ścieków na podwórko jest karalne grzywną. Trzeba zatem kupić taki typ szamba, który umożliwi rzadkie wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Potrafimy zawieźć wybrany zbiornik na teren odbiorcy na dowolną odległość. Dalsze odległości mogą jednak łączyć się z większym kosztem pracy. Pomagamy w profesjonalnym doradztwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, który typ szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej wybierany typ. Odpowiedni, gruby beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Szambo to potencjalne duże zagrożenie toksykologiczne, toteż istnieją rygorystyczne zasady ich budowania. Nasze zbiorniki wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ochrony środowiska, a przy tym są trwałe i potrafią funkcjonować wiele dziesiątek lat. Stosujemy nowoczesne technologie do budowy zbiorników i posiadamy specjalne certyfikaty potwierdzające jakość swoich produktów. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który podpowie, jak kupić odpowiednią pojemność szamba zależnie od liczby domowników i potencjalnej objętości nieczystości, jaką każdy z nich produkuje.