Szamba betonowe Mikstat

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej firmy. Zajmujemy się ich produkcją, lecz również dowożeniem, wykonywaniem dołów pod szambo i montażem. Posiadamy własną flotę, toteż wykonanie usług instalacyjnych w odległym regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze usługi, szczególnie gdy inwestor zamówi prace kompleksowe, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla klienta zatrudnienie sprawnej firmy, która upora się z usługami wykopania szamba w krótkim czasie. Dlatego też swoim odbiorcom proponujemy kompleksowe usługi związane z wykopaniem szamba, gdyż to zaoszczędzenie energii oraz pieniędzy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni usatysfakcjonowani z wybudowanego szamba, dlatego z przyjemnością doradzamy w kwestii kupna właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Mikstat

Producent szamb ceny Mikstat

Nasze ceny zależne są od rozmiaru zbiornika i jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają opcję nie tak częstego wylewania szamba, ponieważ część ścieków daje się oczyszczać i wylewać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie kiedy nie ma sposobności legalnego wkopania szamba dwukomorowego. Warto pamiętać, że odprowadzanie ścieków na podwórko jest zagrożone karą pieniężną. Trzeba więc kupić taki rodzaj szamba, który umożliwi rzadkie opróżnianie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Potrafimy zawieźć wybrany prefabrykat na działkę klienta na każdą odległość. Dalsze trasy mogą jednak łączyć się z większym kosztem usługi. Pomagamy w profesjonalnym doradztwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, który rodzaj szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej wybierany rodzaj. Specjalny, wodoodporny beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza komorę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Szambo to potencjalne ogromne zagrożenie biologiczne, dlatego istnieją rygorystyczne przepisy ich montowania. Nasze zbiorniki produkowane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ochrony środowiska, a przy okazji są trwałe i potrafią funkcjonować wiele dekad. Stosujemy nowoczesne narzędzia do budowy prefabrykatów i mamy specjalne zaświadczenia zaświadczające jakość swoich wyrobów. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak kupić odpowiednią wielkość zbiornika zależnie od liczby domowników i uśrednionej objętości ścieków, jaką każdy z nich produkuje.