Szamba betonowe Mosina

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej firmy. Trudnimy się ich wytwarzaniem, lecz także dowożeniem, robieniem dołów pod komorę oraz instalacją. Mamy swoją flotę, dlatego wykonanie usług instalacyjnych w dalekim regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje wyroby, szczególnie gdy klient wybierze usługi kompletne, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie zatrudnienie szybkiej firmy, która upora się z pracami wykopania szamba w ekspresowym czasie. Dlatego właśnie naszym odbiorcom polecamy pełne prace związane z wykopaniem szamba, gdyż to oszczędność czasu oraz funduszy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z wybudowanego szamba, więc chętnie udzielamy rad w zakresie wyboru odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Mosina

Producent szamb ceny Mosina

Nasze ceny uzależnione są od pojemności szamba oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają możliwość rzadszego wylewania szamba, ponieważ część nieczystości daje się oczyszczać i przesączać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza kiedy nie ma możliwości legalnego wkopania szamba dwukomorowego. Należy pamiętać, że odprowadzanie ścieków na podwórko jest karalne grzywną. Trzeba więc kupić taki typ szamba, który pozwoli na niezbyt częste opróżnianie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Możemy zawieźć wybrany zbiornik na teren odbiorcy na każdą odległość. Większe odległości mogą jednak wiązać się z wyższym kosztem usługi. Pomagamy w profesjonalnym doradztwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, jaki typ szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej wybierany rodzaj. Odpowiedni, wodoodporny beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza komorę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Szambo to prawdopodobne ogromne zanieczyszczenie biologiczne, toteż istnieją ścisłe reguły ich budowania. Nasze zbiorniki produkowane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ekologii, a przy okazji są wytrzymałe i potrafią funkcjonować wiele dziesiątek lat. Stosujemy nowoczesne narzędzia do budowy prefabrykatów i mamy specjalne zaświadczenia potwierdzające jakość naszych wyrobów. Zapraszamy do kontaktu z naszym reprezentantem, który podpowie, jak kupić odpowiednią wielkość szamba zależnie od liczby mieszkańców i potencjalnej objętości ścieków, którą każdy z nich produkuje.