Szamba betonowe Murowana Goślina

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej działalności. Trudnimy się ich wytwarzaniem, lecz również dowożeniem, robieniem dołów pod szambo oraz montażem. Mamy swoją flotę, dlatego wykonanie usług instalacyjnych w dalekim rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje wyroby, zwłaszcza gdy inwestor zamówi usługi kompleksowe, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie znalezienie sprawnej ekipy, która upora się z usługami montażu szamba w krótkim tempie. Dlatego właśnie naszym klientom proponujemy kompleksowe prace związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, gdyż to oszczędność energii oraz funduszy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z nowego zbiornika, więc chętnie udzielamy rad w kwestii kupna odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Murowana Goślina

Producent szamb ceny Murowana Goślina

Nasze ceny uzależnione są od rozmiaru szamba i jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają możliwość nie tak częstego wylewania szamba, bo część ścieków można oczyszczać i przesączać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza gdy nie ma sposobności legalnego wkopania zbiornika dwukomorowego. Warto pamiętać, że wylewanie nieczystości na pole jest karalne grzywną. Trzeba zatem wybrać taki rodzaj szamba, który umożliwi niezbyt częste wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Jesteśmy w stanie dotransportować zamówiony prefabrykat na teren klienta na każdą odległość. Większe trasy mogą jednak łączyć się z wyższym kosztem usługi. Wspieramy w profesjonalnym doradztwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, jaki typ szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej zamawiany typ. Odpowiedni, gęsty beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Ścieki to prawdopodobne duże zanieczyszczenie toksykologiczne, dlatego funkcjonują ścisłe przepisy ich montowania. Nasze zbiorniki produkowane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ekologii, a przy okazji są wytrzymałe i potrafią służyć wiele dziesiątek lat. Stosujemy innowacyjne technologie do budowy prefabrykatów i mamy odpowiednie zaświadczenia potwierdzające jakość swoich wyrobów. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak kupić odpowiednią wielkość zbiornika zależnie od liczby domowników i uśrednionej ilości ścieków, którą każdy z nich produkuje.