Szamba betonowe Nekla

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej firmy. Trudnimy się ich produkcją, lecz także transportowaniem, wykonywaniem wykopów pod komorę i montażem. Posiadamy swoją flotę, toteż wykonanie usług instalacyjnych w odległym rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje usługi, zwłaszcza gdy inwestor wybierze prace kompletne, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie zatrudnienie szybkiej firmy, która poradzi sobie z pracami wykopania szamba w krótkim czasie. Dlatego też swoim odbiorcom polecamy kompleksowe prace związane z budową zbiornika bezodpływowego, ponieważ to oszczędność czasu oraz funduszy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo zadowoleni z wybudowanego szamba, więc chętnie doradzamy w kwestii wyboru właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Nekla

Producent szamb ceny Nekla

Nasze ceny zależne są od rozmiaru zbiornika i jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają możliwość rzadszego opróżniania szamba, bo część nieczystości daje się oczyszczać i wylewać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie kiedy nie ma możliwości zgodnego z prawem wybudowania szamba dwukomorowego. Należy pamiętać, że wylewanie nieczystości na pole jest karalne karą pieniężną. Należy zatem kupić taki typ szamba, który umożliwi rzadkie wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Możemy dotransportować zamówiony zbiornik na teren klienta na każdą odległość. Większe trasy mogą jednak wiązać się z większym kosztem pracy. Wspieramy w profesjonalnym poradnictwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, jaki typ szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej zamawiany typ. Specjalny, gruby beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Szambo to prawdopodobne ogromne zagrożenie toksykologiczne, toteż istnieją rygorystyczne zasady ich budowania. Nasze szamba budowane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ekologii, a przy okazji są wytrzymałe i potrafią funkcjonować wiele dekad. Wykorzystujemy innowacyjne narzędzia do budowy zbiorników i mamy specjalne zaświadczenia potwierdzające jakość naszych produktów. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak kupić odpowiednią wielkość zbiornika w zależności od liczby mieszkańców i potencjalnej objętości nieczystości, jaką każdy z nich wytwarza.