Szamba betonowe Nowe Skalmierzyce

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej firmy. Trudnimy się ich produkcją, lecz także transportowaniem, wykonywaniem dołów pod szambo i montażem. Posiadamy swoją flotę, toteż realizacja prac montażowych w odległym rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze wyroby, zwłaszcza gdy inwestor zamówi usługi kompletne, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla klienta znalezienie sprawnej ekipy, która upora się z pracami montażu szamba w krótkim tempie. Dlatego też swoim klientom proponujemy kompleksowe usługi związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, gdyż to zaoszczędzenie czasu oraz pieniędzy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z nowego zbiornika, dlatego chętnie udzielamy rad w kwestii kupna odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Nowe Skalmierzyce

Producent szamb ceny Nowe Skalmierzyce

Nasze ceny zależne są od wielkości szamba i jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają możliwość rzadszego opróżniania szamba, ponieważ część ścieków daje się filtrować i wylewać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza gdy nie ma możliwości zgodnego z prawem wybudowania zbiornika dwukomorowego. Warto wiedzieć, że odprowadzanie nieczystości na pole jest zagrożone grzywną. Należy więc kupić taki rodzaj szamba, który pozwoli na niezbyt częste opróżnianie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Jesteśmy w stanie dotransportować wybrany zbiornik na działkę klienta na dowolną odległość. Większe odległości mogą jednak wiązać się z wyższym kosztem pracy. Wspieramy w fachowym poradnictwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, jaki rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej wybierany rodzaj. Specjalny, gęsty beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Ścieki to potencjalne duże zanieczyszczenie toksykologiczne, dlatego istnieją ścisłe przepisy ich budowania. Nasze zbiorniki budowane są z betonu, który spełnia wymagania w sprawie ekologii, a przy tym są wytrzymałe i mogą służyć wiele dziesiątek lat. Stosujemy innowacyjne narzędzia do budowy prefabrykatów i posiadamy specjalne zaświadczenia zaświadczające jakość swoich wyrobów. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem, który doradzi, jak wybrać odpowiednią wielkość szamba w zależności od liczby mieszkańców i uśrednionej ilości nieczystości, którą każdy z nich produkuje.