Szamba betonowe Nowy Tomyśl

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej firmy. Trudnimy się ich wytwarzaniem, ale także dowożeniem, robieniem dołów pod szambo oraz instalacją. Posiadamy swoją flotę, toteż realizacja usług instalacyjnych w dalekim regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje usługi, zwłaszcza gdy klient wybierze usługi kompleksowe, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie zatrudnienie szybkiej firmy, która poradzi sobie z usługami montażu szamba w krótkim czasie. Dlatego właśnie swoim klientom polecamy kompleksowe prace związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, ponieważ to zaoszczędzenie czasu oraz funduszy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z nowego szamba, dlatego z przyjemnością doradzamy w zakresie wyboru właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Nowy Tomyśl

Producent szamb ceny Nowy Tomyśl

Nasze ceny zależne są od pojemności zbiornika oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają opcję nie tak częstego wylewania szamba, bo część nieczystości daje się filtrować i wylewać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza gdy nie ma możliwości legalnego wybudowania szamba dwukomorowego. Warto pamiętać, że odprowadzanie ścieków na podwórko jest karalne karą pieniężną. Trzeba zatem wybrać taki typ szamba, który umożliwi niezbyt częste opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Możemy dotransportować wybrany zbiornik na działkę odbiorcy na dowolną odległość. Większe trasy będą jednak łączyć się z większym kosztem usługi. Wspieramy w profesjonalnym doradztwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, który typ szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej wybierany typ. Specjalny, gęsty beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Ścieki to prawdopodobne duże zanieczyszczenie toksykologiczne, dlatego funkcjonują ścisłe zasady ich budowania. Nasze zbiorniki budowane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ekologii, a przy tym są trwałe i potrafią służyć wiele dziesiątek lat. Stosujemy innowacyjne technologie do produkcji zbiorników i posiadamy odpowiednie certyfikaty potwierdzające jakość naszych wyrobów. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem, który podpowie, jak wybrać właściwą wielkość szamba zależnie od liczby mieszkańców i uśrednionej objętości nieczystości, jaką każdy z nich wytwarza.