Szamba betonowe Oborniki

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej firmy. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, ale również dowożeniem, robieniem wykopów pod komorę i montażem. Mamy swoją koparkę, toteż realizacja prac instalacyjnych w dalekim rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje usługi, szczególnie gdy inwestor zamówi prace kompleksowe, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie zatrudnienie sprawnej firmy, która poradzi sobie z pracami montażu zbiornika w krótkim czasie. Dlatego właśnie naszym odbiorcom polecamy kompleksowe prace związane z wykopaniem szamba, ponieważ to zaoszczędzenie energii oraz funduszy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z nowego zbiornika, więc z przyjemnością doradzamy w kwestii kupna właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Oborniki

Producent szamb ceny Oborniki

Nasze ceny zależne są od rozmiaru szamba i jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają opcję nie tak częstego wylewania szamba, ponieważ część ścieków daje się filtrować i wylewać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza kiedy nie ma możliwości legalnego wybudowania szamba dwukomorowego. Należy wiedzieć, że odprowadzanie ścieków na pole jest karalne grzywną. Należy więc wybrać taki typ szamba, który pozwoli na rzadkie wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Potrafimy dotransportować zamówiony zbiornik na teren klienta na dowolną odległość. Dalsze trasy mogą jednak wiązać się z wyższym kosztem usługi. Wspieramy w profesjonalnym doradztwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, jaki typ zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej wybierany typ. Odpowiedni, gęsty beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. nie ściankę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Ścieki to prawdopodobne ogromne zagrożenie biologiczne, toteż funkcjonują rygorystyczne zasady ich budowania. Nasze szamba wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ekologii, a przy tym są trwałe i potrafią służyć wiele dekad. Stosujemy innowacyjne narzędzia do produkcji zbiorników i posiadamy specjalne zaświadczenia potwierdzające jakość swoich wyrobów. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem, który podpowie, jak kupić odpowiednią pojemność zbiornika zależnie od liczby mieszkańców i uśrednionej ilości ścieków, jaką każdy z nich produkuje.