Szamba betonowe Obrzycko

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej działalności. Trudnimy się ich produkcją, lecz także dowożeniem, wykonywaniem wykopów pod komorę i instalacją. Mamy swoją koparkę, toteż realizacja usług instalacyjnych w odległym rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze wyroby, zwłaszcza gdy klient wybierze usługi kompleksowe, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie znalezienie szybkiej firmy, która upora się z usługami wykopania szamba w krótkim czasie. Dlatego właśnie naszym klientom proponujemy kompleksowe usługi związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, gdyż to zaoszczędzenie energii oraz pieniędzy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z nowego zbiornika, dlatego chętnie udzielamy rad w kwestii kupna odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Obrzycko

Producent szamb ceny Obrzycko

Nasze ceny uzależnione są od rozmiaru zbiornika oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają możliwość nie tak częstego wylewania szamba, bo część nieczystości można oczyszczać i wylewać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie gdy nie ma możliwości legalnego wkopania szamba dwukomorowego. Należy wiedzieć, że odprowadzanie nieczystości na pole jest karalne karą pieniężną. Trzeba więc kupić taki rodzaj szamba, który umożliwi rzadkie wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Jesteśmy w stanie dotransportować wybrany zbiornik na teren odbiorcy na każdą odległość. Dalsze trasy będą jednak wiązać się z większym kosztem pracy. Pomagamy w fachowym doradztwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, który rodzaj szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej wybierany typ. Specjalny, gruby beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza komorę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Szambo to prawdopodobne duże zagrożenie toksykologiczne, dlatego funkcjonują rygorystyczne reguły ich budowania. Nasze zbiorniki wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ekologii, a przy tym są wytrzymałe i mogą służyć wiele dziesiątek lat. Stosujemy nowoczesne narzędzia do produkcji prefabrykatów i posiadamy specjalne zaświadczenia zaświadczające jakość naszych wyrobów. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który doradzi, jak kupić odpowiednią wielkość zbiornika zależnie od liczby domowników i uśrednionej ilości ścieków, którą każdy z nich produkuje.