Szamba betonowe Odolanów

Realizacja domu to skomplikowane wyzwanie, w którym ważne jest wykorzystanie innowacyjnych technologii gwarantujących długie użytkowanie. Jako producent szamb realizujemy produkcję szamb, które spełniają niezbędne normy określone przepisami. Do produkcji szamb stosujemy surowce od certyfikowanych dostawców. Dbamy o stosowanie najnowocześniejszych technik produkcji, aby nasze szamba betonowe okazały się trwałe i wodoszczelne. Ich solidna budowa to główny czynnik mówiący o wysokiej klasie produktu. Beton to od dawna wykorzystywany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać aż kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy koszt, do którego trzeba dołożyć również koszty asenizacji. Zazwyczaj wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności umożliwiającym wylewanie szamba raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i potrzebują częstszego wylewania niż dwukomorowe o takiej samej łącznej pojemności. Zobacz naszą ofertę najlepszych zbiorników!

Szamba betonowe Odolanów

Szambo betonowe Odolanów

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja atrakcyjnej ceny oraz najwyższej wodoszczelności. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu pojemnościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią zrealizujemy dla Ciebie także zbiorniki o niestandardowych wielkościach, specjalnie dostosowanych do potrzeb konkretnej posesji oraz liczby mieszkańców, którzy będą korzystali z wody. Przejrzyj nasz cennik i upewnij się, że budowa zbiornika to prawidłowa decyzja. Najlepszym rozwiązaniem są szamba dwukomorowe. To duże zbiorniki z betonu, które pozwalają dzięki drobnoustrojom oczyszczać cząstki stałe z nieczystości i wylewać oczyszczoną wodę wprost do ziemi. Jeżeli nie wiesz, które szambo betonowe zakupić, skontaktuj się z firmowym przedstawicielem, który z przyjemnością doradzi, jaki typ zbiornika jest odpowiedni dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy prefabrykaty, które są przygotowane do natychmiastowego zakopania w ziemi. Można zamówić u nas także szambo z koparką, to jest pełną usługę wykopania dołu pod szambo z montażem. Później zespół wykwalifikowanych monterów przyłączy szambo betonowe do odpływu i zakopie zbiornik. Proponujemy też zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które cechują się wytrzymałością lepszą niż z tworzywa. Taki zbiornik pomoże pozyskać za darmo wodę z deszczu i używać ją do podlewania roślin w czasie suszy. Deszczówka doskonale nadaje się także do prac przydomowych, takich jak czyszczenie kostki albo auta. Zachęcamy do sprawdzenia naszych produktów i kontaktu z przedstawicielem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo jest odpowiedni dla Twoich potrzeb.