Szamba betonowe Okonek

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej firmy. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, ale także dowożeniem, robieniem wykopów pod szambo oraz montażem. Posiadamy swoją flotę, dlatego realizacja prac montażowych w dalekim rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje wyroby, szczególnie gdy inwestor wybierze prace kompleksowe, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla klienta znalezienie szybkiej ekipy, która poradzi sobie z pracami montażu zbiornika w krótkim tempie. Dlatego też swoim klientom polecamy pełne prace związane z wykopaniem szamba, gdyż to zaoszczędzenie energii oraz pieniędzy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z nowego zbiornika, więc chętnie udzielamy rad w zakresie kupna odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Okonek

Producent szamb ceny Okonek

Nasze ceny uzależnione są od wielkości szamba oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają opcję rzadszego opróżniania szamba, bo część ścieków można oczyszczać i wylewać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie gdy nie ma możliwości legalnego wybudowania zbiornika dwukomorowego. Warto wiedzieć, że odprowadzanie nieczystości na pole jest karalne grzywną. Trzeba zatem wybrać taki rodzaj szamba, który pozwoli na rzadkie opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Możemy dotransportować zamówiony zbiornik na teren odbiorcy na dowolną odległość. Większe trasy mogą jednak wiązać się z wyższym kosztem usługi. Pomagamy w fachowym doradztwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, który typ szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej zamawiany rodzaj. Odpowiedni, gruby beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Ścieki to prawdopodobne ogromne zagrożenie toksykologiczne, dlatego istnieją rygorystyczne reguły ich montowania. Nasze szamba budowane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ekologii, a przy okazji są wytrzymałe i mogą funkcjonować wiele dekad. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia do budowy prefabrykatów i posiadamy odpowiednie certyfikaty zaświadczające jakość naszych produktów. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który podpowie, jak wybrać odpowiednią pojemność zbiornika w zależności od liczby mieszkańców i potencjalnej ilości nieczystości, którą każdy z nich produkuje.